Age of Wonders: Planetfall İlk Bakış / İnceleme / Oynanış

Age of Wonders: Planetfall, Age of Wonders serisinin devamı niteliğinde yeni strateji oyunu! Planetfall taktiksel sıra tabanlı savaş ve kapsamlı imparatorluk kurma özelliklerine sahip olup, tüm bu savaşlar uzay bilim kurgu ortamında geçmektedir. Oyunun geliştiricisi Age of Wonders serisinin yaratıcısı olan Triumph Studios, ayıncısı ise Paradox Interactive’dir. Age of Wonders: Planetfall oynayabileceğiniz platformlar ise PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One. Yalnız şuanda oyunun Türkçe dil seçeneği bulunmamaktadır. Tek oyunculu ve çok oyunculu olarak oynanabilmektedir.

Age of Wonders: Planetfall Yıkılan bir galaktik imparatorluğunu kozmik karanlık çağından çıkararak yeni bir gelecek kurarken, Militan Öncü Birliklerden dinozorlara binen Amazonlara ve Kurulun sayborg zombilerine kadar altı gruptan biriyle, Gezegen harabelerini araştırıp kendince evrilen diğer grupları keşfederken zekanı, askeri gücünü ve diplomasi becerilerini kullanarak her grubun görevlerini tamamlamaya çalış. Savaş, inşa et, müzakere yap ve teknolojini geliştirerek tek kişilik sefer modunda bir ütopya yarat ya da çok oyunculu modda arkadaşlarına karşı rekabet et.

Age of Wonders: Planetfall PlayStation 4
Age of Wonders: Planetfall Xbox One
Age of Wonders: Planetfall Steam

Age of Wonders: Planetfall Sistem Gereksinimleri İçin Tıklayın!

Taktiksel Sıra Tabanlı Uzay Savaşları:

Taktiksel zorluklar sunan, birçok grubun, kişiselleştirilebilir birimlerin ve yıkılabilir ortamların bulunduğu sıra tabanlı savaşlarda savaş stratejini geliştir.

Zengin bir Bilim Kurgu Dünyasını Keşfet:

Yıkılan bir galaktik imparatorluğun geçmişini ortaya çıkar. Yemyeşil manzaraları keşfedip heyecanlı bir hikâyeyi deneyimlerken Yıldız Birliğinin kaderini öğren. Rakip gruplarla yüzleş ve terk edilmiş yerlerde unutulan gizli teknolojileri keşfet.

Gezegen İmparatorluğu:

Teknolojik ve sosyal gelişmelerle koloninin geleceğini yönlendir. Bir cennet mi yoksa kusursuz bir ordu mu yaratacaksın?

Birden Fazla Zafer Yolu:

Fethetme, diplomasi veya kıyamet teknolojileriyle son hedeflerine ulaş.

Birden Fazla Oyun Modu:

Tek kişilik derin bir hikayenin yanı sıra rastgele harita oluşturma özelliğiyle oyunu tekrar tekrar oynamak isteyeceksin. Çarpışma modunda yeni oyun tarzlarını dene ve çok oyunculu modda çevrimiçi, yan yana ve asenkron seçenekleri arasından dilediğini seç!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz