Air Combat Fighter System Requirements

” Air Combat Fighter “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “nedir?. Air Combat Fighter kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Air Combat Fighter sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Air Combat Fighteroyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Air Combat Fighter oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Air Combat Fighter Nedir?

Air Combat Fighter Dogfight Studio tarafından geliştirilen Uçak simülasyon oyunudur. Kendinizi bir uçağın pilotu olarak kontrol edin. Ev odalarında ve bahçede hava muharebesi yapın.

Tür: Simülasyon
Geliştirici: Dogfight Studio
Yayıncı: Dogfight Studio
Çıkış Tarihi: 2019

Air Combat Fighter, Küvette uboot ve lavaboda savaş gemisi ile savaşın. Aküleri kullanarak tanklar sütununa ve düşman üssüne bomba atın. Saksının arkasına saklanarak askerleri vur. Füzelerinden kaçınarak düşman savaşçılarına karşı hava savaşları yapın. Makinenizi seçin ve ekipmanını özelleştirin (makineli tüfek, roket tabancaları, atılan bombalar, özel silahlar). Yükseltmeleri ve görev hedeflerini bulmak için çevrenizi yok edin. Air Combat Fighter Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
  • İşlemci: Intel i3 2.8 GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 660
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel i5 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 960
  • Depolama: 8 GB kullanılabilir alan

Air Combat Fighter oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Air Combat Fighter Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Air Combat Fighter oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Air Combat Fighter oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Air Combat Fighter dosya boyutu ?, Air Combat Fighter kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Air Combat Fighter ne kadar yer kaplar ? Air Combat Fighter sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Air Combat Fighter oynatır mı ?, Air Combat Fighter kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.