Ancestors: The Humankind Odyssey System Requirements

” Ancestors: The Humankind Odyssey “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Ancestors: The Humankind Odyssey kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Ancestors: The Humankind Odyssey sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Ancestors: The Humankind Odyssey oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Ancestors: The Humankind Odyssey oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Ancestors: The Humankind Odyssey Nedir?

Ancestors: The Humankind Odyssey, Panache Digital Games tarafından geliştirilen ve Private Division tarafından yayınlanan üçüncü şahıs bir hayatta kalma oyunudur. 27 Ağustos 2019’da Microsoft Windows için yayımlandı ve PlayStation 4 ve Xbox One için 6 Aralık 2019’da piyasaya sürülmesi planlandı.

Çıkış tarihi: 27 Ağustos 2019
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştirici: Panache Digital Games
Tasarımcı: Patrice Désilets
Motor: Unreal Engine
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Ancestors: The Humankind Odyssey, 10 milyon yıl önce Neogene Afrika’da evriminizde hayatta kalın. Atalar: The Humankind Odyssey, Assassin’in Creed’in yaratıcısının heyecan verici yeni macerasında klanınızı bir sonraki nesle ilerletmek için Keşfet, Genişlet ve Evrimleştiğiniz üçüncü şahıs açık dünya hayatta kalma oyunudur.
İnsanlık tarafından bilinen en inanılmaz odyssey’e çıkın: insanın evrimi. 10 milyondan 2 milyon yıl öncesine kadar, Afrika’daki Neojen döneminde yolculuğunuza önümüzde başlayın. Ormanda ağaç dallarından sallanmaktan altın savan otlaklarında avı takip etmeye kadar güzel ama acımasız bir dünyayı keşfedin. Ancestors: The Humankind Odyssey Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 Sp1 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K veya AMD Phenom II X6 1100T
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 (4GB) veya Radeon HD 7950 (3GB)
  • HDD: 40 GB depolama alanı.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
  • İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 980 (4GB) veya Radeon RX 480 (8GB)
  • HDD: 40 GB depolama alanı.

Ancestors: The Humankind Odyssey oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Ancestors: The Humankind Odyssey Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Ancestors: The Humankind Odyssey oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Ancestors: The Humankind Odyssey oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Ancestors: The Humankind Odyssey dosya boyutu ?, Ancestors: The Humankind Odyssey kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Ancestors: The Humankind Odyssey ne kadar yer kaplar ? Ancestors: The Humankind Odyssey sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Ancestors: The Humankind Odyssey oynatır mı ?, Ancestors: The Humankind Odyssey kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.