Apex Legends System Requirements

” Apex Legends “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Apex Legends kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Apex Legends sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Apex Legends oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Apex Legends oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Apex Legends Nedir?

Apex Legends, Respawn Entertainment tarafından geliştirilen ve Electronic Arts. tarafından yayınlanan, ücretsiz bir Battle Royale oyunudur. Titanfall ile aynı evrende geçen oyun, Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için 4 Şubat 2019’da piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 4 Şubat 2019
Besteciler: Stephen Barton
Yapımcılar: Drew McCoy; Tina Sanchez
Geliştirici: Respawn Entertainment
Motor: Source
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Apex Legends, Serserilerin, boş gezenlerin ve dolandırıcıların ün ve servet adına savaştığı ücretsiz battle royale nişancı oyunu Apex Legends’ta gücünüzü herkese gösterin. Legend’ınızı seçin, ekibinizi kurun ve zirvede yerinizi almak için savaşın. Apex Legends minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi:  64-bit Windows 7,
  • İşlemci: Intel Core i3-6300 3.8 GHz / AMD FX-4350 4.2 GHz Dört Çekirdek,
  • Bellek: 6 GB RAM,
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 640 / Radeon HD 7730,
  • Depolama: Minimum 22 GB boş alan ,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: 64-bit Windows 10,
  • İşlemci: Intel i5 3570K veya eşdeğeri,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 / AMD Radeon R9 290,
  • Depolama: Minimum 22 GB boş alan,

Apex Legends oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Apex Legends Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Apex Legends oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Apex Legends oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Apex Legends dosya boyutu ?, Apex Legends kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Apex Legends ne kadar yer kaplar ? Apex Legends sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Apex Legends oynatır mı ?, Apex Legends kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz