Asterix & Obelix XXL 3 System Requirements

” Asterix & Obelix XXL 3 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Asterix & Obelix XXL 3 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Asterix & Obelix XXL 3 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Asterix & Obelix XXL 3 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Asterix & Obelix XXL 3 Nedir?

Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir Heyecan verici bir maceraya atılın ve kendinizi Asteriks dünyasına dalın! Tek başına veya kooperatifte, Roma imparatorluğunun topraklarını keşfet ve Kristal Menhir’in gizemini ve onun inanılmaz güçlerini çöz!

Çıkış Tarihi: 21 Kas 2019
Seri: Asterix & Obelix XXL
Geliştirici: OSome Studio
Yayıncı: Anuman
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One,
Microsoft Windows, Mac OS

Yıl 50 B.C. Galyalı tamamen Romalılar tarafından işgal edilmiştir. Pekala, tam olarak değil … Küçük bir kaçınılmaz Galyalı köyü işgalcilere karşı hala ayakta duruyor. Ve Totorum, Aquarium, Laudanum ve Compendium kamplarını süsleyen Roma lejyonerleri için hayat kolay değil. Barış, köylülerin günlük işleriyle uğraştıkları küçük Armorican köyünde hüküm sürüyor. İki kahramanımız Asterix ve Obelix, yaban domuzu, demirci ve balık satıcısı kavgası avlıyor ve köy şefi kalkanının tepesindeki köy meydanının etrafında dolaşıyor. Asterix & Obelix XXL 3 – The Crystal Menhir Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i3-2125 (3,3 GHz) AMD FX 4100 (3.6GHz)
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: 2 GB (Geforce GTX 760/ Radeon R7 370)
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10
  • İşlemci: Intel Core i7-3820 (3,6 GHz) AMD FX 8350 (4.0 GHz)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: 4 GB (Geforce GTX 970/ Radeon R9 390)
  • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Asterix & Obelix XXL 3 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Asterix & Obelix XXL 3 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Asterix & Obelix XXL 3 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Asterix & Obelix XXL 3 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Asterix & Obelix XXL 3 boyutu ?, Asterix & Obelix XXL 3 kaç GB ? Asterix & Obelix XXL 3 ne kadar yer kaplıyor ? Asterix & Obelix XXL 3 sistem tavsiyesi, Asterix & Obelix XXL 3 oynatır mı ?, Bilgisayarım Asterix & Obelix XXL 3 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.