Battle Breakers System Requirements

” Battle Breakers “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Battle Breakers kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battle Breakers sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battle Breakers oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battle Breakers oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battle Breakers Nedir?

Epic Games‘in yeni mobil oyunu Battle Breakers, Android ve iOS platformlarına geldi. Oynaması ücretsiz RPG oyunu mobil ve PC platformlarında çapraz kayıt desteği sunuyor. Yani hem bilgisayardan hemde telefon ve tablet üzerinden oynayabilirsiniz.

Yayıncı: Epic Games
Platformlar: Android, iOS, PC
Tür: Sıra Temelli, Aksiyon, RYO
Çıkış Tarihi: 2019

Battle Breakers, Uzaydan gelen canavarlar, dünyanın en büyük kahramanlarını tekno büyü kristaline hapsetti. Epic Games’te küçük, tutkulu bir ekip tarafından geliştirilen, çizgi filmlerden ilham alan bu Kahraman Toplama RPG oyununda süper savaşçılardan oluşan üstün ekibi bir araya getirmek ve gezegeninizi -adım adım- geri almak artık sizin göreviniz. Oyun mobil ve PC arasında sorunsuz kayıt aktarımı sağlar. Battle Breakers Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Windows Minimum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
İşlemci: Quad-core Intel / AMD processor / 2.5 GHz 
Bellek: 4 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD
Depolama: 1.5 GB Kullanılabilir boş alan.

Windows Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
İşlemci: Quad-core Intel / AMD processor / 3.0 GHz 
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 470 GTX / AMD Radeon 6870 HD
Depolama: 1.5 GB Kullanılabilir boş alan.

Android Mobil Sistem Gereksinimleri

Android sürümü: 5.0 ve sonrası
Boyut: 500 MB (Cihaza göre değişiklik gösterir.)

iOS Mobil Sistem Gereksinimleri

iOS Sürümü: İOS 11.0 veya üzeri. İPhone, iPad ve iPod touch ile uyumlu.
Boyut: 274 MB (Cihaza göre değişiklik gösterir.)

Battle Breakers oyunu güncel PC, Mobil, Android, iOS sistem gereksinimleri. Battle Breakers Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battle Breakers oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battle Breakers oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battle Breakers boyutu ?, Battle Breakers kaç GB ? Battle Breakers ne kadar yer kaplıyor ? Battle Breakers sistem tavsiyesi, Battle Breakers oynatır mı ?, Bilgisayarım Battle Breakers kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.