Battlefield: Bad Company 2 System Requirements

” Battlefield: Bad Company 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Battlefield: Bad Company 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefield: Bad Company 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefield: Bad Company 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefield: Bad Company 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefield: Bad Company 2 Nedir?

Battlefield: Bad Company 2, Electronic Arts firmasının, Battlefield: Bad Company’nin devamı niteliğindeki, Battlefield serisi için hazırladığı video oyunudur.

Çıkış tarihi: 2 Mart 2010
Seri: Battlefield
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, iOS
Ödüller: Ses Kullanımı Dalında BAFTA Oyun Ödülü
Geliştiriciler: EA Digital Illusions CE, ColdWood Interactive

Battlefield: Bad Company 2, sınıfının en iyisi araç savaşları ve beklenmedik “Battlefield anları” ile ödüllü Battlefield oyununu PC oyunlarında ön plana çıkarıyor. ATV ve nakliye helikopteri gibi yeni araçlar, Battlefield’da yepyeni çok oyunculu taktiklere izin veriyor. Frostbite özellikli Destruction 2.0 sistemi ile tüm binaları kapatabilir ve kapaktan delik açarak kendi yangın noktalarınızı oluşturabilirsiniz. Ayrıca, dört oyuncu takımında sadece iki kadro oyun modunda yarışarak, özel ödüllerin ve başarıların kilidini açmak için birlikte savaşabilirsiniz. Savaşlar, her biri farklı bir taktik odağı olan geniş haritalara yerleştirilir. Oyun ayrıca B Company ekibinin dönüşünü daha olgun bir tek oyunculu kampanyada görüyor. Battlefield: Bad Company 2 sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP
 • İşlemci: Core 2 Duo @ 2.0GHz
 • Bellek: 2GB
 • Ekran Kartı: 256 MB Video Card (GeForce 7800 GT / ATI X1900)
 • DirectX®: DirectX 9, 10, and 11 support
 • Depolama: 15 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista or Windows 7
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad or higher
 • Bellek: 2GB
 • Ekran Kartı: 512 MB Video Card (GeForce GTX 260/ ATI Radeon 4870)
 • Denetleyici Desteği: Support for Logitech G15 and G19 keyboard LCDs in multiplayer

Battlefield: Bad Company 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefield: Bad Company 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefield: Bad Company 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefield: Bad Company 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefield: Bad Company 2 boyutu ?, Battlefield: Bad Company 2 kaç GB ? Battlefield: Bad Company 2 ne kadar yer kaplıyor ? Battlefield: Bad Company 2 sistem tavsiyesi, Battlefield: Bad Company 2 oynatır mı ?, Bilgisayarım Battlefield: Bad Company 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.