Battlefleet Gothic: Armada 2 System Requirements

” Battlefleet Gothic: Armada 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Battlefleet Gothic: Armada 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Battlefleet Gothic: Armada 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Battlefleet Gothic: Armada 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Battlefleet Gothic: Armada 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Battlefleet Gothic: Armada 2 Nedir?

Battlefleet Gothic: Armada 2, Oyunlar Atölyesi’nin Warhammer 40.000 evreninin destansı uzay savaşlarını canlandıran ünlü masa üstü oyunundan uyarlanmış yeni gerçek zamanlı strateji oyunudur.

Çıkış tarihi: 24 Ocak 2019
Geliştirici: Tindalos Interactive
Tür: Real-time tactics
Yayıncı: Focus Home Interactive
Platform: Microsoft Windows

Battlefleet Gothic: Armada 2, İlk oyunun ortaya koyduğu temelde genişleyen Battlefleet Gothic: Armada 2, orijinal oyundan daha büyük, daha zengin, daha etkileyici ve daha iddialı, tam gelişmiş bir devam oyunudur. Başlangıçta, orijinal masa oyunundan 12 fraksiyonun ve dayandığı genişlemelerin tümünü içerecek: İmparatorluk Donanması, Uzay Denizcileri, Adeptus Mechanicus, Nekronlar, Kaos, Aeldari Corsairs, Aeldari Craftworld, Drukhari, T’au Tüccarı ve Koruyucu Filolar, Orklar ve son olarak Tiranlar. Battlefleet Gothic: Armada 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
 • İşlemci: Intel Core i5-3450 (3.1 GHz) / AMD FX-6300 (3.5 GHz)
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: 2 GB, GeForce GTX 660/Radeon HD 7870
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10 (64 bits)
 • İşlemci: Intel Core i7-3820 (3.6 GHz) / AMD Ryzen 5 1600X (3.6 GHz)
 • Bellek: 16 GB RAM
 • Ekran Kartı: 4 GB, GeForce GTX 960/Radeon R9 380
 • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan

Battlefleet Gothic: Armada 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Battlefleet Gothic: Armada 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Battlefleet Gothic: Armada 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Battlefleet Gothic: Armada 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Battlefleet Gothic: Armada 2 dosya boyutu ?, Battlefleet Gothic: Armada 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Battlefleet Gothic: Armada 2 ne kadar yer kaplar ? Battlefleet Gothic: Armada 2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Battlefleet Gothic: Armada 2 oynatır mı ?, Battlefleet Gothic: Armada 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.