Beyond: Two Souls System Requirements

” Beyond: Two Souls “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Beyond: Two Souls kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Beyond: Two Souls sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Beyond: Two Souls oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Beyond: Two Souls oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Beyond: Two Souls Nedir?

Beyond: Two Souls, Fransız şirket Quantic Dream tarafından geliştirilen, PlayStation 3 ve PlayStation 4 konsollarına özel bir interaktif drama aksiyon-macera oyunudur. Ellen Page ve Willem Dafoe, motion-capture tekniği ile oyunda karakter olarak yer almaktadır.

Çıkış tarihi: 8 Ekim 2013
Yapımcı: Charles Coutier
Geliştirici: Quantic Dream
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 3, Microsoft Windows
Türler: etkileşimli film, Aksiyon-macera oyunu

Beyond: Two Souls, Ellen PAGE, Willem DAFOE’nin birinci sınıf Hollywood performansları ile geliştirilen benzersiz bir psikolojik aksiyon gerilim, Beyond: Two Souls™ ile Jodie Holmes’un ilgi çekici yaşamını oynayacak ve heyecan verici bir yolculuğa çıkacaksın. Gizemli bir varlıkla bağlantılı olarak olağanüstü güçlerle doğmuş olan Jodie farklıdır.Yapacakların, Jodie’nin tehlike dolu zorlu görevinde, gerçekten kim olduğunu bulmak için çıktığı yolculuktaki yürek burkan kaybı ile ilgili kaderini belirleyecek. Beyond: Two Souls Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 7 veya üzeri (64 bit)
 • İşlemci (CPU): i5-4430 @ 3.0 GHz veya eş değeri
 • Bellek (RAM): 4 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 660 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB
 • Depolama (HDD): 25 GB
 • DirectX: DirectX Versiyon 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64 bit)
 • İşlemci (CPU): i5-6600K @ 3.5 GHz veya eş değeri
 • Bellek (RAM): 8 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 970 4 GB veya AMD Radeon R9 390 4 GB
 • Depolama (HDD): 25 GB
 • DirectX: DirectX Versiyon 11

Beyond: Two Souls oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Beyond: Two Souls Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Beyond: Two Souls oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Beyond: Two Souls oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Beyond: Two Souls dosya boyutu ?, Beyond: Two Souls kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Beyond: Two Souls ne kadar yer kaplar ? Beyond: Two Souls sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Beyond: Two Souls oynatır mı ?, Beyond: Two Souls kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.