Biker Garage: Mechanic Simulator System Requirements

” Biker Garage: Mechanic Simulator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Biker Garage: Mechanic Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Biker Garage: Mechanic Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Biker Garage: Mechanic Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Biker Garage: Mechanic Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Biker Garage: Mechanic Simulator Nedir?

Biker Garage: Mekanik Simülatörü, gerçek bir motosiklet tamircisi olmanızı sağlar. Ana amacınız müşterileriniz için en mükemmel tamirci olmaktır. Maceranıza küçük bir ev atölyesinde başlıyorsunuz ve dünyanın en iyi motosiklet atölyesi olmak için büyüyorsunuz.

Yayıncı: BeardedBrothers.games
Platform: Microsoft Windows
Geliştiriciler: BeardedBrothers.games, Dev Juice
Tür: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
Çıkış Tarihi: 28 Kas 2019

Biker Garage: Mechanic Simulator, Maceranıza küçük bir ev atölyesinde başlıyorsunuz ve dünyanın en iyi motosiklet atölyesi olmak için büyüyorsunuz. Bisikletlerinizi bir pistte test edin, ince ayar yaparak iyileştirilebilecek onarımlarınızın ve performansınızın kalitesini kontrol edin.İşletmenizi (ve garajınızı) genişlettiğinizde, daha zor görevler için açık artırma sistemi, yarış ve beceriler gibi yeni özelliklerin kilidini açacaksınız. Biker Garage: Mechanic Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7+
  • İşlemci: Intel Core i5 4590
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290
  • Depolama: 10 GB

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core ş7 7700
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970/AMD Radeon R9 290
  • Depolama: 10 GB

Biker Garage: Mechanic Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Biker Garage: Mechanic Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Biker Garage: Mechanic Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Biker Garage: Mechanic Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Biker Garage: Mechanic Simulator dosya boyutu ?, Biker Garage: Mechanic Simulator kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Biker Garage: Mechanic Simulator ne kadar yer kaplar ? Biker Garage: Mechanic Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Biker Garage: Mechanic Simulator oynatır mı ?, Biker Garage: Mechanic Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.