Cliff Empire İlk Bakış / İnceleme / Oynanış

Cliff Empire: Uçurum İmparatorluğu! Oyunun yapımcısı ve yayıncısı Lion’s Shade’dir. Tek oyunculu, simulasyon strateji oyunu olan Cliff Empire 6 Ağustos 2019 tarihinde Steam’de satışa çıkmıştır. Oyun ingilizce dil seçeneğine sahip olup Türkçe dil desteklememektedir.

Cliff Empire oyunundan şöyle bir bahsedicek olursak Ekonomik – Strateji tarzında, içinde bol bol şehir kurma öğelerinin bulunduğu, 22. yy. da geçen, Rus yapımı bir oyun.

Cliff Empire nükleer savaş sonrası dünya yörüngesindeki uydularda hayatta kalan insanların tekrar dünyaya dönerek uçurum adını verdikleri yapıların üzerinde tekrar medeniyet kurma çabasını konu alıyor. Nükleer bir savaş sonrası dünya yüzeyinde yaşanabilirliğin mümkün olmaması, sizi devasa yapıların üzerlerine baştan yeni bir hayat düzeni kurmaya başlatıyor. Bu düzeni kurarken oldukça uzun vadeli olmasını istediğiniz için, ilk başlarda attığınız en ufak adımları bile planlı bir şekilde atmaya özen göstermelisiniz. Yapılarınızı oluştururken önceliklerinizi belirleyip, aynı zamanda kaynak yönetimlerini de en etkili şekilde sağlamaya çalışmalısınız. Kompakt oyun, rastgele oluşturulmuş her seviyede üç küçük şehrin inşasını içermektedir.

Cliff Empire oyunu şehir kurma ve kaynak yönetimi anlamında gelecek vaat ediyor. Oyun hem kendisini oynatıyor, hem de sonraki hamleleri merak ettiriyor. Bu tarzı seviyorsanız beğeneceğinizden kuşkum yok.

Cliff Empire Sistem Gereksinimleri İçin Tıklayın !

Cliff Empire Steam Satın Al ! 20,50 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz