Creative Destruction System Requirements

” Creative Destruction “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Creative Destruction kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Creative Destruction sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Creative Destruction oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Creative Destruction oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Creative Destruction Nedir?

Creative Destruction, inşa etme ve ateş etmenin en büyük eğlencesine sahip bir sandbox hayatta kalma oyunudur. Kalp karıştıran bir hesaplaşma havasında mısın? 100 oyunculu ölüm maçının şiddetlendiği muazzam bir savaş alanına paraşütle atlayacaksınız. Ayakta kalan son kişi olmak için yolunuzu aşın.

Çıkış tarihi: 20 Haziran 2018
Geliştiriciler: Titan Studios, Titan Studio, Netease Games
Yayıncılar: NetEase, Titan Studios, Titan Studio, Yuan Zuo
Platformlar: Android, Microsoft Windows, iOS

Creative Destruction, Her şeyin tamamen yok edilebileceği Yaratıcı İmha dünyası. Creative Destruction, bina ve ateşlemenin son derece eğlenceli olan yeni bir FPS / TPS sanal yaşam alanı oyunudur.16.000.000 metrekarelik bu büyük savaş alanında, 13 ilginç büyüleyici nokta var. Bu harikalar diyarında, çeşitli hava ve zaman sistemlerini deneyimleyebilirsiniz. Her zaman keşfedilmeyi bekleyen sürprizler vardır! Dikkat et, görüşün içindeki tüm unsurlar inşa edilebilir veya sökülebilir. Destructor adında gizli bir silahla silahlanmış olarak doğmuşsunuz, böylece her şey toplanıp yapı malzemelerine dönüştürülebilir. Yenilikçi bir atölye sistemi ile parmaklarınızın ucunda burçlar yapabilirsiniz. Creative Destruction Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: Intel Core I3-4160
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4600
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 3 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel Core I5-6500
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1050
 • DirectX: Sürüm 9.0c
 • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Creative Destruction oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Creative Destruction Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Creative Destruction oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Creative Destruction oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Creative Destruction dosya boyutu ?, Creative Destruction kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Creative Destruction ne kadar yer kaplar ? Creative Destruction sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Creative Destruction oynatır mı ?, Creative Destruction kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.