Dangerous Driving System Requirements

” Dangerous Driving “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Dangerous Driving kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Dangerous Driving sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Dangerous Driving oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Dangerous Driving oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Dangerous Driving Nedir?

Dangerous Driving; Tehlikeli Sürüş, 9 Nisan 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için yayımlanan Three Fields Entertainment’ın yarış video oyunu.

Çıkış tarihi: 9 Nisan 2019
Geliştirici: Three Fields Entertainment
Seri: BurnoutModlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Microsoft Windows, Xbox One
Yayıncılar: Three Fields Entertainment, Maximum Games

Dangerous Driving; Tür tanımlayan Burnout serisinin arkasındaki yaratıcı yetenekten Dangerous Driving saldırıyı tekrar yarış türlerine getiriyor, geçmişin ruhunu yeniden yakalıyor ve yeni bir yere götürüyor. Kimse bakmıyorken yapmak istediğin sürüş türü. Sadece başkalarının ŞU LANET YOLDAN ÇIKTIKLARINDA sevebileceğin yarış türü!Bu oyun bu hayali yaşama şansı veriyor. Yüksek hızda, trafiğin içinde ve dışında kesişerek ve yoldan çıkıp diğer arabalara çarparak gündelik araçlarda gazı köklemek. Tamamen hız, sürüş becerisi ve destansı köşelerde başarılı şekilde kayışlar yapmakla ilgili. Ayrıca tamamen saldırma, anında misilleme ve tatlı tatlı intikam almakla ilgili. Ne kadar tehlikeli sürersen o kadar hızlı gidebilirsin. Çarp, manevra yap, vur, çiz ve yedi farklı lokasyonda ayarlanmış 30 farklı parkurda önüne çıkanları temizle. Rakibini adrenalin yakıtlı Takedown Yarışları’nda yakala, Heatwave’de mükemmelliğe giden yola gir ya da Road Rage’de her yola hükmet. 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 7
 • İşlemci (CPU): Intel i5 3.2GHz / AMD FX 8350
 • Bellek (RAM): 4 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX970 / AMD Radeon R9 290
 • Depolama (HDD): 12 GB boş alan.
 • DirectX: Sürüm 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10
 • İşlemci (CPU): Intel i7 3.5GHz / AMD FX 9590
 • Bellek (RAM): 8 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce GTX970 / AMD Radeon R9 290
 • Depolama (HDD): 12 GB boş alan.
 • DirectX: Sürüm 12

Dangerous Driving oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Dangerous Driving Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Dangerous Driving oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Dangerous Driving oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Dangerous Driving dosya boyutu ?, Dangerous Driving kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Dangerous Driving ne kadar yer kaplar ? Dangerous Driving sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Dangerous Driving oynatır mı ?, Dangerous Driving kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.