Darksiders Warmastered Edition System Requirements

” Darksiders Warmastered Edition “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Darksiders Warmastered Edition kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Darksiders Warmastered Edition sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Darksiders Warmastered Edition oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Darksiders Warmastered Edition oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Darksiders Warmastered Edition Nedir?

Darksiders Warmastered Edition, Kötülüğün güçleri tarafından dünyanın sonunu getirmeye başlayan aldatılan Savaş – Kıyametin ilk Süvari – Cennet ve Cehennem arasındaki savaşı teşvik ederek kutsal yasayı çiğnemekle suçlanıyor.

Tür: Aksiyon, Macera, RYO
Geliştirici: KAIKO, Vigil Games
Yayıncı: THQ Nordic
Seri: Darksiders
Çıkış Tarihi: 29 Kas 2016

Darksiders Warmastered Edition, Kutsal Kömür Konseyinin önüne getirilen Savaş, suçlarından dolayı suçlanır ve yetkilerinden çıkarılır. Sahtekâr ve kendi ölümüyle karşı karşıya kalan Savaş, gerçeği aramak ve sorumluları cezalandırmak için Dünya’ya dönme fırsatı verir.İntikam dolu bir Melek grubu tarafından avlanan Savaş, cehennemin güçlerini almalı, avladığı şeytanlarla huzursuz ittifaklar kurmalı ve intikam ve hakaret arayışı üzerine Dünya’nın yıkık kalıntıları arasında yolculuk yapmalıdır. Darksiders Warmastered Edition Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7,8
 • İşlemci: Intel or AMD Dual Core CPU
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 10 Feature Level AMD or NVIDIA Card with 1 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 36 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: Intel or AMD Quad Core CPU
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: DirectX 11 Feature Level AMD or NVIDIA Card with 1 GB VRAM
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 36 GB kullanılabilir alan

Darksiders Warmastered Edition oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Darksiders Warmastered Edition Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Darksiders Warmastered Edition oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Darksiders Warmastered Edition oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Darksiders Warmastered Edition dosya boyutu ?, Darksiders Warmastered Edition kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Darksiders Warmastered Edition ne kadar yer kaplar ? Darksiders Warmastered Edition sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Darksiders Warmastered Edition oynatır mı ?, Darksiders Warmastered Edition kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.