Detroit: Become Human System Requirements

” Detroit: Become Human “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Detroit: Become Human kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Detroit: Become Human sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Detroit: Become Human oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Detroit: Become Human oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Detroit: Become Human Nedir?

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilip Sony Interactive Entertainment ile Quantic Dream’in müştereken yayımcılığını üstlendiği 2018 yapımı macera oyunu. Oyun; Kara, Connor ve Markus adlı üç androidin hikâyesine odaklanmaktadır.

Çıkış tarihi: 24 Nisan 2018
Yapımcı: Sophie Buhl
Geliştirici: Quantic Dream
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Adaylıklar: Ses Kullanımı Dalında BAFTA Oyun Ödülü

Detroit: Become Human, Quantic Dream tarafından geliştirilen ve Sony Interactive Entertainment tarafından 25 Mayıs 2018 tarihinde PlayStation 4 platformunda yayınlanan aksiyon-macera, neo-noir, gerilim türündeki bir video oyunudur. Detroit 2038. Teknolojinin geldiği son noktada, insan benzeri androidler her yerdeler. İnsan gibi konuşabiliyor, hareket edebiliyor ve davranabiliyorlar, ancak onlar insanlara hizmet eden makineden fazlası değiller.Üç farklı android ile oyna ve dünyayı onların penceresinden kaosa (belki de bizim geleceğimiz böyledir) sürüklenmekten kurtar. Vereceğin kararlar, oyunun alacağı şekli ve nasıl dallanıp budaklanacağını belirleyecek.Ahlaki ikilemlerle karşılaşacak ve kimin yaşayıp kimin öleceğine karar vereceksin. Binlerce tercih ve onlarca olası son ile Detroit’in geleceğini ve insanlığın kaderini nasıl etkileyeceksin? Detroit: Become Human Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: i5-2400 @ 3.4GHz ya da daha iyisi
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX660 ya da daha iyisi
 • VRAM: 2 GB
 • Depolama: 50 gb boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: I7-2700K ya da daha iyisi
 • Bellek: 12 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA® GeForce® GTX1080 ya da daha iyisi
 • VRAM: 8 GB
 • Depolama: 50 gb boş alan

Detroit: Become Human oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Detroit: Become Human Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Detroit: Become Human oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Detroit: Become Human oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Detroit: Become Human dosya boyutu ?, Detroit: Become Human kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Detroit: Become Human ne kadar yer kaplar ? Detroit: Become Human sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Detroit: Become Human oynatır mı ?, Detroit: Become Human kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.