Dying Light 2 System Requirements

” Dying Light 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Dying Light 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Dying Light 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Dying Light 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Dying Light 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Dying Light 2 Nedir?

Dying Light 2, Techland tarafından geliştirilen ve Techland Publishing tarafından yayınlanan yaklaşmakta olan bir hayatta kalma korku eylemi rol yapma oyunudur. Oyun, 30 Haziran 2020’de Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürülecek ve 2015’in Dying Light’ın devamı niteliğinde.

Çıkış tarihi: 2020
Geliştirici: Techland
Yayıncı: Techland
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Dying Light 2, Ayakta kalan son büyük insan yerleşimi, acımasız ve hastalıklı bir dünyada varoluş mücadelesi veriyor. Sıra dışı çeviklik ve dövüş becerileri, seni güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde. Akıllıca davran. Adın Aiden Caldwell. Marazlı bir afetzedesin. Sıra dışı çevikliğin ve vahşi dövüş becerilerin, seni bu tehlikeli dünyada güçlü bir müttefik ve kıymetli bir varlık haline getiriyor. Başkalarının başaramadığı şeyleri başarıyorsun. Kimsenin cesaret edemediği yerlere giriyorsun. Eşsiz yeteneklerinle, bu çürüyen metropolde değişimi sağlamak senin elinde.Tıpkı bu kentin kaderinin senin ellerinde olduğu gibi… Dying Light 2 sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit,
 • İşlemci: İntel Core i3-4160 3.6GHz veya AMD FX-6300,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970 veya AMD Radeon R9 390 4GB VRAM,
 • DirectX: Sürüm 12,
 • Depolama: 65 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit,
 • İşlemci: Core i7-4790K 4-Core 4.0GHz FX-9590,
 • Bellek: 16 GB RAM,
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 980 Ti 6GB veya AMD Radeon R9 FURY X 4G,
 • DirectX: Sürüm 12,
 • Depolama: 65 GB kullanılabilir alan,

Dying Light 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Dying Light 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Dying Light 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Dying Light 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Dying Light 2 boyutu ?, Dying Light 2 kaç GB ? Dying Light 2 ne kadar yer kaplar ? Dying Light 2 sistem tavsiyesi, Dying Light 2 oynatır mı ?, Dying Light 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz