Escape from Tarkov System Requirements

” Escape from Tarkov “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Escape from Tarkov kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Escape from Tarkov sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Escape from Tarkov oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Escape from Tarkov oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Escape from Tarkov Nedir?

Escape from Tarkov, Tarkov’dan kaçış, Rus stüdyo Battlestate Games tarafından geliştirilen, taktiksel bir birinci şahıs nişancı oyunu oyunudur. Oyunun kapalı bir alfa ilk önce 4 Ağustos 2016 tarihinde, kullanıcıları seçmeye uygun hale getirildi.

Motor: Unity
Geliştirici: Battlestate Games
Yayıncı: Battlestate Games
Modlar: Çizgisellik, Çok oyunculu oyun, Ölüm karşılaşması
Platform: Microsoft Windows
Türler: Devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu, Taktiksel Nişancı Oyunu

Escape from Tarkov, Tarkov’dan Kaçış, FPS / TPS ve RPG türlerinin yeni bir hardcore anlatı MMO karışımıdır. Kahramanı kendini modern Rusça’da şehir anarşiye batmış bulur: Tarkov’un gizemlerini çözecek ve hayatta kalacak en uygun olanı. Tehlikeli ve tehlikeli ortamlardaki bu savaş simülatörü, tam oyuna dalma ve gerçeklik hissi için çok sayıda sistem modülü kullanır. Escape from Tarkov Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 (64-Bit)
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo i3 2.4 GHz / AMD Athlon 2.6 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: 1 GB bellekli DX11 uyumlu grafik kartı
  • Depolama: 10 GB boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci: Intel Quad-core i5 3.2 GHz / AMD FX Serisi 3.6 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT 730 / AMD
  • Depolama: 10 GB boş alan.

Escape from Tarkov oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Escape from Tarkov Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Escape from Tarkov oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Escape from Tarkov oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Escape from Tarkov dosya boyutu ?, Escape from Tarkov kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Escape from Tarkov ne kadar yer kaplar ? Escape from Tarkov sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Escape from Tarkov oynatır mı ?, Escape from Tarkov kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.