Far Cry 3 System Requirements

” Far Cry 3 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Far Cry 3 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Far Cry 3 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Far Cry 3 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Far Cry 3 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Far Cry 3 Nedir?

Far Cry 3, Ubisoft Montreal’in Ubisoft Massive, Ubisoft Red Storm ve Ubisoft Shangai stüdyolarıyla birlikte geliştirdiği Ubisoft’un yayımladığı açık dünya birinci şahıs nişancı video oyunudur. Seri olarak 2008 yapımı Far Cry 2’nin devam oyunudur.

Çıkış tarihi: 29 Kasım 2012
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Ubisoft Montreal, Massive Entertainment,
Türler: Birinci şahıs nişancı, Aksiyon-macera oyunu
Platformlar: PlayStation 4, PlayStation 3, Xbox 360,
Microsoft Windows, Xbox One

Far Cry 3 Şiddetle yönetilen kanunsuz bir adanın karanlık sırlarını keşfedin ve kaçmaya çalışırken düşmanınıza karşı savaşın. Hayatta kalmak için şanstan daha fazlasına ihtiyacınız olacak! Far Cry 3, başka hiçbir şeye benzemeyen bir adada düzenlenen açık dünya birinci şahıs nişancı oyunu. Ağır silahlı savaş ağalarının kölelerdeki trafiği artırdığı bir yer. Yabancıların fidye için avlandığı yer. Arkadaşlarını kurtarmak için çaresiz bir arayışa girdiğinde, bu karanlıktan kaçmanın tek yolunun … onu kucaklamak olduğunun farkındasın. Far Cry 3 Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows XP, 7, Vista
  • İşlemci (CPU): Intel Core®2 Duo E6700 / AMD Athlon64 X2 6000
  • Bellek (RAM): 4 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): 512MB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
  • Depolama (HDD): 15 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 10
  • İşlemci (CPU): Intel Core i3 2120 / AMD FX 4100
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): 1 GB Video RAM (1GB Video RAM), DirectX9c (DirectX11) Shader Model 3.0 (Shader Model 5.0)
  • Depolama (HDD): 15 GB boş alan

Far Cry 3 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Far Cry 3 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Far Cry 3 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Far Cry 3 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Far Cry 3 dosya boyutu ?, Far Cry 3 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Far Cry 3 ne kadar yer kaplar ? Far Cry 3 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Far Cry 3 oynatır mı ?, Far Cry 3 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz