Far Cry New Dawn System Requirements

” Far Cry New Dawn “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Far Cry New Dawn kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Far Cry New Dawn sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Far Cry New Dawn oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Far Cry New Dawn oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Far Cry New Dawn Nedir?

Far Cry New Dawn, Ubisoft Montreal tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan aksiyon-macera birinci şahıs nişancı oyunu. Oyun, Far Cry serisinin bir parçası ve Far Cry 5’in bir anlatımıdır.

Çıkış tarihi: 14 Şubat 2019
Yaratıcıları: Jean-Sebastien Decant; Patrik Methe
Yaratıcısı: Rodolphe Recca
Besteciler: Tyler Bates; John Swihart
Yazarlar: Russell Lees
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Tür: Aksiyon, Macera

Küresel nükleer felaketten 17 yıl sonra, dönüşüm geçirmiş, canlı Hope County, Montana’ya hoş geldin.Kasabanın son kaynaklarını da ele geçirmeye çalışan Highwaymen adındaki haydut grubu ve bunların zalim liderleri The Twins’e karşı mücadelede diğer kasaba sakinlerine katıl. Dönüşüm geçirmiş, öngörülemez bir dünyada tek başına veya koop modunda bir arkadaşınla birlikte silahlarını kuşan. Far Cry New Dawn Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5 2400 @ 3.1 GHz or AMD FX 6350 @ 3.9 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 670 (2GB) / AMD Radeon R9 270X (2GB)
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i7-4790 @ 3.6 GHz / AMD Ryzen 5 1600 @ 3.2 GHz
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 970 (4GB) or AMD Radeon R9 290X (4GB)
  • Depolama: 30 GB kullanılabilir alan

Far Cry New Dawn oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Far Cry New Dawn Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Far Cry New Dawn oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Far Cry New Dawn oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Far Cry New Dawn dosya boyutu ?, Far Cry New Dawn kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Far Cry New Dawn ne kadar yer kaplar ? Far Cry New Dawn sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Far Cry New Dawn oynatır mı ?, Far Cry New Dawn kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.