Foundation System Requirements

” Foundation “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Foundation kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Foundation sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Foundation oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Foundation oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Foundation Nedir?

Foundation, Polymorph Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan kaynak yönetimi, strateji ortaçağ simülasyom oyundur. 1 Şubat 2019 tarihinde Steam’de yayınlanmıştır.

Tür: Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Strateji,
Geliştirici: Polymorph Games
Yayıncı: Polymorph Games
Çıkış Tarihi: 1 Şub 2019

Foundation, Temel, organik kalkınma, anıt inşası ve kaynak yönetimi konularına yoğunlaşan, şebekesiz, genişleyen bir ortaçağ şehir bina simülasyonudur. Bu strateji / şehir oluşturucu / ekonomi simülasyon oyununda, oyuncular insan tarafından dokunulmamış bir bölgenin yeni atanan efendisi olarak müreffeh bir yerleşim yaratmalı. Şehir oluşturucu türünü yeniden tanımlamak için ayarlama, Foundation tam mod desteği sağlar ve humongous şehirler inşa ile gelen hareketli parçaların binlerce için optimize edilmiştir polymorph Games’ tescilli oyun motoru, kasırga, tarafından desteklenmektedir eski şehirlerde Şehircilik organik yönleri üzerinde duruluyor. Diğer şeylerin yanı sıra, motor sorunsuz yerleşim entegre edecek sayısız benzersiz anıtlar oluşturmak için, sağlam yapı araçları ile oyuncu sağlar.

Tasarımının ön planda Ortaçağ mimarisi ve Şehircilik ile Foundation vizyonu, oyuncuların bu dönemin şehirlerini, onları hayal ettikleri gibi veya gerçekte olduğu gibi yeniden yaratmalarına izin vermektir. Foundation Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
 • İşlemci: 3 GHz Dual Core Processor
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 660 / R7 370 – 3 GB Video Memory
 • İlave Notlar: OpenGL 4.3

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7 Service Pack 1 or newer (64 bit)
 • İşlemci: 3.2 GHz Quad Core Processor
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GTX 1060
 • İlave Notlar: OpenGL 4.3

Foundation oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Foundation Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Foundation oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Foundation oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Foundation dosya boyutu ?, Foundation kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Foundation ne kadar yer kaplar ? Foundation sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Foundation oynatır mı ?, Foundation kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz