GRID Autosport System Requirements

” GRID Autosport “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. GRID Autosport kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel GRID Autosport sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! GRID Autosport oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. GRID Autosport oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

GRID Autosport Nedir?

Grid Autosport, Codemasters tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows, PlayStation 3, Xbox 360, Linux, iOS, macOS, Nintendo Switch ve Android için mevcut olan bir yarış video oyunudur. TOCA serisinin dokuzuncu oyundur.

Çıkış tarihi: 24 Haziran 2014
Seri: TOCA
Motor: Ego
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Codemasters, Feral Interactive, Codemasters Racing
Platformlar: Android, Nintendo Switch, iOS, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Mac OS, Linux, macOS

Grid Autosport, Her şey ekipler, rakipler ve yarış için kiraladığınız, en sevdiğiniz disiplinlerde uzmanlaşan veya yoğun bir profesyonel motor sporları dünyasında fethedilen yarışla ilgilidir. Geliştirme, her hafta yeni zorluklar sunmak için RaceNet tarafından desteklenen araç içi görünüm, otantik kullanım ve çok oyunculu yarışların yanı sıra çevrimiçi takım yarışması için yepyeni Yarış Kulüpleri’ni de içerecek şekilde Topluluk geri bildirimi tarafından yönlendirildi. Parti modları, Demolition Derby ve rekabetçi bölünmüş ekran modları oyunun kapsamlı kariyer modunu ve geniş kapsamlı temel çevrimiçi oyunu tamamlar. GRID Autosport Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8
 • İşlemci: Intel Core 2 Duo / AMD Athlon X2 5400 – 2.4 Ghz
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD3000 / AMD HD2000 / NVIDIA Geforce 8000
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7 / AMD FX Series
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD5200 / AMD HD7000 / NVIDIA GTX600
 • Ağ: Genişbant İnternet bağlantısı
 • Depolama: 20 GB kullanılabilir alan

GRID Autosport oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. GRID Autosport Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde GRID Autosport oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. GRID Autosport oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. GRID Autosport dosya boyutu ?, GRID Autosport kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, GRID Autosport ne kadar yer kaplar ? GRID Autosport sistem tavsiyesi, Bilgisayarım GRID Autosport oynatır mı ?, GRID Autosport kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.