Homefront: The Revolution System Requirements

” Homefront: The Revolution “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Homefront: The Revolution kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Homefront: The Revolution sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Homefront: The Revolution oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Homefront: The Revolution oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Homefront: The Revolution Nedir?

Homefront: The Revolution, Crytek UK tarafından geliştirilen, Deep Silver tarafından ise yayımcılığı yapılacak olan birinci şahıs nişancı türü aksiyon oyunudur.

Çıkış tarihi: 2016
Motor: CryEngine
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Deep Silver Dambuster Studios, Crytek UK
Yayıncılar: Deep Silver, Koch Media
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Homefront: The Revolution, üstün bir askeri güce karşı gerilla savaşında Direniş hareketine liderlik etmeniz gereken açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Yaşayan, nefes alan, açık bir dünya eylemlerinize tepki verir – siz ve Direniş Hücreniz, sokaklarda bir isyana ilham verebilir ve ezilen siviller savaşı ele geçirirken İşgal’i Devrim’e dönüştürebilirsiniz. Ancak düşmanın avantajı var – üstün teknoloji, ateş gücü, ağır zırh ve hava desteği. Gerilla savaşı sanatını öğrenmelisiniz – pusu, sabotaj, sızma, aldatma – ve Philadelphia’nın savaş perişan banliyölerinde koşu savaşında savaşmalısınız. Homefront: The Revolution Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-4570T / AMD FX-6100
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 TI / Radeon R7 260X – 2 GB
  • Depolama: 38 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2500K / AMD FX-8320
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 760 / Radeon HD 7870 – 2 GB
  • Depolama: 38 GB kullanılabilir alan

Homefront: The Revolution oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Homefront: The Revolution Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Homefront: The Revolution oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Homefront: The Revolution oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Homefront: The Revolution dosya boyutu ?, Homefront: The Revolution kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Homefront: The Revolution ne kadar yer kaplar ? Homefront: The Revolution sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Homefront: The Revolution oynatır mı ?, Homefront: The Revolution kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.