I am Your Principal System Requirements

” I am Your Principal “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. I am Your Principal kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel I am Your Principal sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! I am Your Principal oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. I am Your Principal oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

I am Your Principal Nedir?

I am Your Principal, Bağıran ve çığlık atan yaşlı adamı görüyor musun? Müdür olmak kolay bir iş değildir. tarihteki en kaba, en ekşi müdür olabilirsiniz ya da değilsiniz.

TÜR: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon
GELİŞTİRİCİ: Detalion
YAYINCI: PlayWay S.A.
ÇIKIŞ TARİHİ: 2020

I am Your Principal, Öğrencilerinizin hayatlarında hangi yoldan gideceklerine karar vermelerine yardımcı olun. Sen Öğretmensin, gelecekteki yaşam senin ellerinde. bütün okul sizin elinizde, bu çok sorumlu bir iş, ve bunu nasıl yapacağınız sizin elinizde. Bu çocuklar işinize çok fazla zarar verebilir, bunun için ödeme yapabilir veya sorunlardan kaçınabilirler. I am Your Principal Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: windows 10
  • İşlemci: Intel Core i3-2100 / AMD Phenom II X4 965
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 550 Ti / Intel HD 620
  • Depolama: 4 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-4670K / AMD FX-8320
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960 / Radeon R9 290X
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan

I am Your Principal oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. I am Your Principal Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde I am Your Principal oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. I am Your Principal oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. I am Your Principal dosya boyutu ?, I am Your Principal kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, I am Your Principal ne kadar yer kaplar ? I am Your Principal sistem tavsiyesi, Bilgisayarım I am Your Principal oynatır mı ?, I am Your Principal kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.