Internet Cafe Simulator System Requirements

” Internet Cafe Simülatör “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Internet Cafe Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Internet Cafe Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Internet Cafe Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Internet Cafe Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Internet Cafe Simülatör Nedir?

İnternet Cafe Simülatör, Cocopo tarafından geliştirilen ve steam’de Cheesecake tarafından yayınlananMacera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon oyunudur. 25 Ekim 2019 tarihinde steam platformunda yerini almış ve oyuncu kitlesinin ilgisini yüksek ölçüde çekmiş başarılı bir simülasyon oyunudur.

Çıkış Tarihi: 25 Eki 2019
Geliştirici: Cocopo
Yayıncı: Cheesecake
Tür: Macera, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon

İnternet Cafe Simülatörü bir internet kafe iş simülasyon oyunu. Oyunda kapsamlı bir işyeri kurabilir ve yönetebilirsiniz. Şehirde etkileşime girebileceğiniz birçok etkinlik ve insan var. Evinizin ve dükkanınızın kirasını ödemek zorundasınız. Müşterilerinizi tatmin etmelisiniz. Daha şık ve güçlü oyun bilgisayarları kurmalısınız. İsterseniz yasadışı iş de yapabilirsiniz. Ancak dikkatli olun, bedeli çok ağır olabilir. İnternet kafenizi oyunda bilgisayarda çok sayıda uygulama ile geliştirebilirsiniz. Hatta size yasa dışı yollardan yüksek bir puan vermeleri için insanlardan puan satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi yeni alanlar kiralayarak genişletebilirsiniz. Oyunda kripto para satın alabilirsiniz. İnternet kafenizi doğru yatırımlarla büyütebilirsiniz. Popüler oyunları satın alarak internet kafenize gelen insanların sayısını artırabilirsiniz. Tüm yönetim ve planlama sizin elinizde olacak. Dikkat et ve iflas etme! İnternet Cafe Simülatörü Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel / AMD 2.0 GHz Dual Core İşlemci
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: Intel HD Graphics 4000 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci:  Intel / AMD 2.5 GHz Dual Core İşlemci
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Geforce GTX 970 / Radeon RX470 or better
  • Depolama: 5 GB kullanılabilir alan

Internet Cafe Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Internet Cafe Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Internet Cafe Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Internet Cafe Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Internet Cafe Simulator boyutu ?, Internet Cafe Simulator kaç GB ? Internet Cafe Simulator ne kadar yer kaplıyor ? Internet Cafe Simulator sistem tavsiyesi, Internet Cafe Simulator oynatır mı ?, Bilgisayarım Internet Cafe Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.