Legends of Runeterra System Requirements

” Legends of Runeterra ( LOR ) “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Legends of Runeterra kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Legends of Runeterra ( LOR ) sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Legends of Runeterra oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Legends of Runeterra oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Legends of Runeterra Nedir?

Legends of Runeterra ( LOR ), Runeterra’nın Efsaneleri, Riot Games tarafından geliştirilen ve yayınlanan yaklaşmakta olan ücretsiz bir çevrimiçi dijital tahsil kart oyunudur. Oyunun 2020 yılında bir dizi özel betadan sonra piyasaya sürülmesi planlanıyor.

Çıkış tarihi: 2020
Yayıncı: Riot Games
Geliştirici: Riot Games
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: Android, iOS, Microsoft Windows
Türler: Digital collectible card game, Strateji video oyunu

Legends of Runeterra ( LOR ), League of Legends dünyasında geçen Legends of Runeterra, beceri, yaratıcılık ve zekanın başarınızı belirlediği strateji kart oyunudur. Uyum sağlama ve oyun oynama fırsatlarıyla dolu dinamik, dönüşümlü savaşta yüzleşin. Hamlenizi yapın, ama tepki vermeye hazır olun, çünkü rakibinizin kendi planı var. Her şey buna geliyor – onları geçip kazanabilir misiniz? LoR hem PC hem mobil platformlar için geliştirildi (mobil sürüm oyun çıkınca devreye girecek). Farklı platformlardaki oyuncular birbirleriyle oynayabilecek. Legends of Runeterra ( LOR ) Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 (64-bit)
  • İşlemci: Intel / AMD 3.0 GHz işlemci.
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GT710 1 GB
  • Depolama: 1 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci: Intel / AMD 3.0 GHz işlemci.
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: AMD Radeon R7 240 2 GB
  • Depolama: 1 GB boş alan

Legends of Runeterra oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Legends of Runeterra Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Legends of Runeterra oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Legends of Runeterra oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Legends of Runeterra dosya boyutu ?, Legends of Runeterra ( LOR ) kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Legends of Runeterra ne kadar yer kaplar ? Legends of Runeterra sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Legends of Runeterra oynatır mı ?, Legends of Runeterra kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.