Lords Of The Fallen System Requirements

” Lords Of The Fallen “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Lords Of The Fallen kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Lords Of The Fallen sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Lords Of The Fallen oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Lords Of The Fallen oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows Vista, 7, 8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 Quad Q8400 @ 2.66Ghz / AMD Phenom II X4 940 @ 3.0Ghz
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 460
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-3770 @3.5 GHz or AMD FX-8350 X8 @ 4 GHz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 560 ti
 • DirectX: Sürüm 11
 • Depolama: 25 GB kullanılabilir alan
 • Ses Kartı: DirectX 9.0c Compatible Sound Card with Latest Drivers

Lords Of The Fallen Nedir?

Fallen Lords, Deck13 Interactive ve CI Games tarafından geliştirilen aksiyon rol yapma oyunudur. PlayStation 4, Xbox One ve Microsoft Windows için Ekim 2014’te piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 28 Ekim 2014
Direktör: Jan Klose
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştiriciler: CI Games, Deck13
Yayıncılar: CI Games, Bandai Namco Games, CI GAMES SA

Demonic Rhogar ordusu, karanlık diyarlarından yeniden ortaya çıkıyor. Dünyanın kurtuluş için son umudu ise toplum tarafından reddedilmiş, hüküm giymiş bir suçlu olan Harkyn. Güçlü büyü ile birlikte karmaşık ve tatmin edici yakın dövüş sistemini kullanan akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’si.

Kadim ve Eski zamanlarda Dünya Diyarı, tüm insanlığı kendi Egemenliğiyle esir etmiş olan salt kötülük sahibi bir Tanrı tarafından yönetiliyordu. Fakat insanların kalbindeki korku, özgürlük savaşı olan Great Rising’in şafağına kadar isyan büyüdükçe öfkeye dönüştü. Fallen God’ı deviren haşmetli zaferden sonra insanlar yeni bir düzen kurdu… Hiçbir günahın affedilemeyeceği ve kefaretin olmadığı bir dünya.
Şimdiyse, yüz yıl sonra, masum ruhlar için sapkın bir açlık ile güdülenen Demonic Rhogar Lejyonunun dönüşüyle dünya korkuyla sarsılmaktadır. Çaresiz bir son hamle olarak insanlık hüküm giymiş bir günahkâr, toplum tarafından reddedilmiş ve ışıktan sürgün edilmiş sıra dışı bir koruyucu çağırıyor… Harkyn olarak bilinen bir adam. Artık, öğretmeni olan Kaslo ile birlikte Karanlığın kaynağına doğru yolculuk etmek zorundalar… Lords of the Fallen ile yüzleşmek için.
Silahların, zırhın ve becerilerin doğrudan düşmanın hızı ile saldırılarını etkilediği karmaşık ve tatmin edici yakın dövüş sisteminin yer aldığı akıcı oynanışa sahip bir aksiyon RPG’sine atılın… Eğer başka hiçbir şey işe yaramazsa yasaklanmış büyü gücüyle düşmanlarınızı yerle bir edin.

Lords Of The Fallen oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Lords Of The Fallen Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Lords Of The Fallen oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Lords Of The Fallen oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Lords Of The Fallen dosya boyutu ?, Lords Of The Fallen kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Lords Of The Fallen ne kadar yer kaplar ? Lords Of The Fallen sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Lords Of The Fallen oynatır mı ?, Lords Of The Fallen kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz