Manifold Garden System Requirements

” Manifold Garden “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Manifold Garden kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Manifold Garden sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Manifold Garden oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Manifold Garden oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windowsun 7, 8, 8.1, 10 (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i5-750, 2.66 GHz
  • Bellek (RAM): 4 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce 510
  • Depolama (HDD): 3 GB boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windowsun 10 (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i7-4790k, 4.00 GHz
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): NVIDIA GeForce 1070
  • Depolama (HDD): 3 GB boş alan.

Manifold Garden Nedir?

Manifold Garden, fizik yasalarını yeniden düzenleyen bir oyundur.Yerçekimini yeniden keşfedin ve imkansız mimarinin Escher-esque dünyasını keşfedin. Birinci şahısta sonsuzluğa şahit olun ve fizikten meydan okuyan bulmacaları çözmek için kurallarını öğrenin. Sonsuz bir genişlemenin beklediği ileriye doğru yeni yollar açmak için bir bahçe kullanın.Kasım 2012’de, William Chyr Manifold Bahçesi üzerinde çalışmaya başladı. Başlangıçta projeye Relativite adı verildi ve çeşitli fizik düşünce deneylerinden ilham aldı. Manifold Garden, 2015 yılının başlarında Indie Fund tarafından desteklendi. Gelişimi boyunca, oyun E3, Tokyo Game Show, Gamercamp ve Indiecade East dahil olmak üzere 20’den fazla oyun sözleşmesinde ve festivalinde gösterildi.

Manifold Garden oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Manifold Garden Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Manifold Garden oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Manifold Garden oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Manifold Garden boyutu ?, Manifold Garden kaç GB ? Manifold Garden ne kadar yer kaplar ? Manifold Garden sistem tavsiyesi, Manifold Garden oynatır mı ?, Manifold Garden kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz