No Man’s Sky System Requirements

” No Man’s Sky “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. No Man’s Sky kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel No Man’s Sky sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! No Man’s Sky oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. No Man’s Sky oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

No Man’s Sky Nedir?

No Man’s Sky, İngiliz aksiyon-macera tarzı video oyunu. Oyun stüdyosu Hello Games tarafından geliştirilen ve 9 Ağustos 2016’da PlayStation 4’te, 12 Ağustos 2016’da Windows’ta ve 24 Temmuz 2018’de Xbox One’da yayınlanmıştır.

Çıkış tarihi: 9 Ağustos 2016
Besteciler: 65daysofstatic
Geliştirici: Hello Games
Tasarımcı: Gareth Bourn
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun, Eşli oynanış
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

No Man’s Sky, Oyun açık dünya oyunudur ve oyuncular kendilerini ve uzay gemilerini geliştirebilir. Klasik bilim kurgudan sevdiğimiz macera ve hayal gücünden esinlenen No Man’s Sky, size eşsiz gezegenler ve yaşam formlarıyla dolu, sürekli tehlike ve aksiyonla dolu bir galaksi sunuyor. No Man’s Sky’da her yıldız, her biri hayatla dolu gezegenlerin yörüngesindeki uzak bir güneşin ışığıdır ve seçtiğiniz herhangi birine gidebilirsiniz. Yükleme boşluğu ve sınırlama olmaksızın derin uzaydan gezegensel yüzeylere sorunsuz bir şekilde uçun. Prosedürle oluşturulan bu sonsuz evrende, başka hiçbir oyuncunun daha önce görmediği ve belki de bir daha asla göremeyeceği yerler ve yaratıklar keşfedeceksiniz. No Man’s Sky Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i3 2120
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GTX 480 / AMD Radeon 7870
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir
 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7 7700
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GTX 660 / AMD Radeon 580
 • Depolama: 10 GB kullanılabilir alan

No Man’s Sky oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. No Man’s Sky Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde No Man’s Sky oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. No Man’s Sky oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. No Man’s Sky dosya boyutu ?, No Man’s Sky kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, No Man’s Sky ne kadar yer kaplar ? No Man’s Sky sistem tavsiyesi, Bilgisayarım No Man’s Sky oynatır mı ?, No Man’s Sky kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.