Outward System Requirements

” Outward “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Outward kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Outward sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Outward oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Outward oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Outward Nedir?

Outward, Kanadalı stüdyo Nine Dots tarafından geliştirilen ve Deep Silver tarafından yayınlanan açık dünya fantazi rol yapma oyunudur. Oyun hem çevrimiçi hem de yerel olarak çok oyunculu olarak oynanabilir.

Çıkış tarihi: 26 Mart 2019
Geliştirici: Nine Dots Studio
Tür: Role playing game
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One,
Microsoft Windows, Linux, Mac OS
Yayıncılar: Koch Media, Deep Silver

Outward, hayatta kalma mücadelesine dayalı sürükleyici RPG deneyimi ile en hırslı oyunculara son derece cazip bir mücadele sunmaktadır. Her maceraperest gibi tehlikeli hayvanlar karşısında saklanmanız veya kendinizi savunmanız ve ayrıca zorlayıcı çevre koşullarına direnmeniz, kendinizi bulaşıcı hastalıklara karşı korumanız, uyumanız ve su bulmanız gerekecek. Yeni şehirlere ulaşmak için yabanda tehlikeli yolculuklara çıkın, çeşitli görevleri yerine getirin ve korkunç düşmanlarla dolu gizli zindanları keşfedin. Outward sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-750
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTS 450
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 (64 Bit)
  • İşlemci: Intel Core i5-2400
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 960
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Outward oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Outward Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Outward oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Outward oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Outward dosya boyutu ?, Outward kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Outward ne kadar yer kaplar ? Outward sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Outward oynatır mı ?, Outward kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.