Overwatch System Requirements

” Overwatch “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Overwatch kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Overwatch sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Overwatch oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Overwatch oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Overwatch Nedir?

Overwatch, Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu birinci şahıs nişancı oyunudur. 7 Kasım 2014 tarihinde duyurulmuş ve dünya çapında 24 Mayıs 2016 tarihinde çıkış yapmıştır. Oyun farklı haritalarda farklı oyun modları ile oynanır.

Çıkış tarihi: 24 Mayıs 2016
Yazarlar: Michael Chu; Alyssa Wong
Geliştirici: Blizzard Entertainment
Ödüller: The Game Award for Game Of The Year,
Tasarımcılar: Jeremy Craig, Scott Mercer, Michael Elliott
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch, Xbox One, Microsoft Windows

Yavaşlama süresi, jet destekli zırh takımında yukarıdan yağmur tahribi veya süper güçte bir hamster topu pilotu: Overwatch‘da her kahramanın kendine has yıkıcı yetenekleri vardır. Overwatch, yakın gelecekte yer alan canlı, takım tabanlı bir tetikçi. Her maç kendine özgü kahramanlar oyuncularından oluşan 6v6 savaşıdır. Overwatch sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
  • İşlemci (CPU): Intel Core i3 veya AMD Phenom X3 8650
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 460, ATI Radeon HD 4850, veya Intel HD Graphics 4400
  • Depolama: 30 GB Boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows Vista/7/ 8/10 64-bit
  • İşlemci (CPU): Intel Core i5 veya AMD Phenom II X3, 2.8 GHz
  • Bellek: 6 GB RAM
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 veya ATI Radeon HD 7950
  • Depolama: 30 GB Boş alan.

Overwatch oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Overwatch Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Overwatch oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Overwatch oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Overwatch dosya boyutu ?, Overwatch kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Overwatch ne kadar yer kaplar ? Overwatch sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Overwatch oynatır mı ?, Overwatch kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz