Pagan Online İlk Bakış / İnceleme / Oynanış

Pagan Online, Mad Head Games tarından geliştirilen ve Wargaming.net tarafından Steam‘de yayınlanan Aksiyon içerikli Rol Yapma oyunudur. Steam’de 27 Ağustos 2019 tarihinde yayınlanarak siz değerli oyuncular ile buluşmuştur.

Pagan Online, sayısız düşmana karşı acımasız ve tatmin edici bir savaşta ve hayattaki patronlardan daha büyük olan ustalıkla mücadele edecek, hızlı tempolu bir hack ve eğik çizgi aksiyon RPG’sidir. Daha büyük zorluklar ve daha büyük ödüller için her biri kendi özgün oyun tarzına sahip, tek başına veya çevrimiçi olan tüm kahramanlara hakim olun.

Oldukça eğlenceli H&S , Torchlight benzeri bir oyun. WASD yön tuşlarıyla karakterinizi kontrol ediyorsunuz ama alışması çokta zor değil. Oyunda zırh yok sadece seviye gereksinimi olmayan takı ve bazı relic/yadigâr benzeri ekipmanlar var. Toplamda hepsiyle oynama şansınız olan 8 karakter var ama bunların hepsini açmak biraz zaman alıyor. En sevdiğim tarafı ilk oynadığınız karakterle elde ettiğiniz ekipmanları bankaya atıp yeni karakter açtığınız da ona aktarabiliyorsunuz ve direk seviye 1 karakter o ekipmanları kuşanabiliyor, haliyle daha hızlı kasılabiliyor. En sevmediğim yanları düşen her malzemeyi, parayı tek tek fareyle toplamak, Ana hikayelerde parti arayamamanız (Co-Op’u destekliyor), Şu an için oyuncu sayısı yeterli değil (Partiyle gireceğiniz görevlerde oyuncu bulamıyor). Ama, Diablo/POE tarzı oyunları seviyorsanız ve ekibiniz varsa oynanır. Tam emin olmamakla birlikte sanırım sadece 2 kişilik Co-Op destekliyor.

COMBAT – SERT VE HIZLI
Hızlıca doyurucu dövüşler yapmak için Pantheon’a kolayca girip çıkın; bu, toplanması kolay fakat ustalaşması zor – 108 ölümünüzden sonra akılda tutulması iyi. Sekiz hikaye kampanyasının yanı sıra, yalnız kurt tarzında ya da bir arkadaş Pagan’la hasara yol açacak beş oyun modu daha var. Normal, Sert ve Usta zorluklar sizi bekliyor. Kendine ne kadar güveniyorsun?

İstediğiniz şekilde kontrol edin – ister WASD, bir kontrol cihazı kullanarak olsun.

LOOT – KAYNAKLI SİLAHLAR
Hepimiz onu seviyoruz ve düşmanlar onu düşürmeyi çok seviyorlar. Ölü iblis ellerinden ve Drevna Kutia’nın eşsiz işçiliği ve yeniden yapılanma sisteminden merak ettiğiniz eşyalarla yapılarınızı daha da düzenleyin. Farklı Sihir ve Efsane Okulları ve dizginsiz kudretli Fabled silahlarının set bonuslarını kullanın.

İLERLEME – 10 YABANCI BAYRAK
Her biri kendine özgü oyun stili ve yayılma yeteneği ağacı olan 10 kahramana kadar oyna ve ustalaş; Güçlü bir en iyi arkadaşı olan Tanrı’ya dokunmuş kör bir çocuktan, bir gözü açık uykuda yaşamaya devam etmek için kanını tüketen kült bir kaçağa, evcil hayvan fareleri savaş alanına taret yerleştirmesine yardım eden asi bir silahşöre.

ÖZELLEŞTİRME – TARZDA SLAY
Burada, biraz daha fazla yetenekle bir şeyler yapmaya inanıyoruz, bu yüzden en sevdiğiniz kaplamalara uyun, sürüş için en iyi evcil hayvanınızı getirin ve setinize ve gardırobunuza destek için eşya setleri toplayın.

Pagan Online Sistem Gereksinimleri İçin Tıklayın !

Pagan Online Steam Satın Al ! 64,00 TL

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz