Phoenix Point System Requirements

” Phoenix Point “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Phoenix Point kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Phoenix Point sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Phoenix Point oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Phoenix Point oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Phoenix Point Nedir?

Phoenix Point, Bulgaristan merkezli bağımsız geliştirici Snapshot Games tarafından Aralık 2019’da Xbox One, macOS ve Epic Games Store için piyasaya sürülmek üzere geliştirilen ve sıra tabanlı bir taktik sistemine sahip yaklaşan bir strateji oyunudur.

Çıkış tarihi: 3 Eylül 2019
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştirici: Snapshot Games
Motor: Unity
Tasarımcı: Julian Gollop
Platformlar: Xbox One, Microsoft Windows,
Linux, Mac OS

Phoenix Point, orijinal X-COM serisinin yaratıcısından yeni bir strateji oyunu. Dehşet verici bir uzaylı tehdidine karşı mücadelede sıra tabanlı taktikler ve dünya tabanlı bir strateji özelliğine sahip. Düşmanın, taktiklerine yanıt vererek mutasyona uğrayıp evrimleşir ve savaş alanında senin için çeşitli zorluklar ve sürprizler yaratır. Phoenix Point sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 10, 8 ve 7 SP1+ (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i3 / AMD Phenom II X3
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 660 / AMD Radeon R9 270
  • Depolama (HDD): 25 GB Boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 10 (64-bit)
  • İşlemci (CPU): Intel Core i5 3 GHz / AMD FX serisi 3.2 GHz
  • Bellek (RAM): 16 GB RAM
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 1060 / AMD Radeon R9 390X
  • Depolama (HDD): 25 GB Boş alan.

Phoenix Point oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Phoenix Point Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Phoenix Point oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Phoenix Point oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Phoenix Point dosya boyutu ?, Phoenix Point kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Phoenix Point ne kadar yer kaplar ? Phoenix Point sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Phoenix Point oynatır mı ?, Phoenix Point kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz