Plane Mechanic Simulator System Requirements

” Plane Mechanic Simulator “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Plane Mechanic Simulator kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Plane Mechanic Simulator sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Plane Mechanic Simulator oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Plane Mechanic Simulator oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Plane Mechanic Simulator Nedir?

Plane Mechanic Simulator, 81 görev, tamir etmek için neredeyse 800 parça ve detaylara benzeri görülmemiş bir dikkat sunuyor. Oyun ayrıca, kendi makineniz ve pilotunuzla belirli bir filoya atandığınız benzersiz bir kampanyaya sahiptir.

Çıkış tarihi: 13 Şubat 2019
Geliştirici: Disaster Studio
Tür: Simülasyon Oyunu
Platform: Microsoft Windows
Yayıncılar: PlayWay, Movie Games

Plane Mechanic Simulator, sizi Britanya Savaşı’nın başında Kraliyet Hava Kuvvetleri yer personelinde çalışan bir teknisyen olarak görevlendiriyor. Kolay yakıt ikmalinden motor tamirine ve silahların hazırlanmasına kadar farklı farklı görevlere göğüs gereceksiniz. Plane Mechanic Simulator Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10,
  • İşlemci: Intel i5 – 4210H / AMD Phenom II X4 980
  • Bellek: 4 GB RAM,
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 960M / Radeon R9 M375X – 4 GB
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7/8/10,
  • İşlemci: Intel i7 3770 / AMD FX-9370
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 660Ti / Radeon R9 370 – 4 GB
  • Depolama: 6 GB kullanılabilir alan,

Plane Mechanic Simulator oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Plane Mechanic Simulator Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Plane Mechanic Simulator oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Plane Mechanic Simulator oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Plane Mechanic Simulator dosya boyutu ?, Plane Mechanic Simulator kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Plane Mechanic Simulator ne kadar yer kaplar ? Plane Mechanic Simulator sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Plane Mechanic Simulator oynatır mı ?, Plane Mechanic Simulator kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.