Planet Zoo, Frontier Developments tarafından geliştirilip 5 Kasım 2019 tarihinde Steam’de yayınlanan Simülasyon, Strateji oyunudur.

Planet Zoo indirmek veya download etmek için Steam Platformu üzerinden satın almanız gerekmektedir. Planet Zoo Standart Edition fiyatı 180,37 TL olup, Planet Zoo Deluxe Edition fiyatı ise 221,60 TL ‘dir.

Planet Zoo ‘da vahşi yaşam için bir dünya inşa et. Planet Coaster ve Zoo’nun geliştiricilerinden. Tycoon, etraflarında yarattığınız dünyayı düşünen, hisseden ve keşfeden otantik canlı hayvanlara sahip olan nihai hayvanat bahçesi simasıyla geliyor. Dünyayı saran bir kampanya yaşayın ya da Sandbox modu özgürlüğü içinde hayal gücünüzü vahşi çalıştırın. Benzersiz habitatlar ve geniş manzaralar yaratın, büyük kararlar alın ve anlamlı seçimler yapın ve dünyanın en vahşi hayvanat bahçelerini inşa ederken ve yönetirken hayvanlarınızı besleyin.

Planet Zoo Sistem Gereksinimleri

Planet Zoo ‘da hayvanların inanılmaz dünyasıyla tanışın. Oynak aslan yavrularından güçlü fillere kadar, Gezegen Hayvanat Bahçesi’ndeki her hayvan kendine özgü bir görünüme ve kişiliğe sahip bir birey hisseden bir düşüncedir. Hayvanlarınızın doğal ortamlarını eve getirmek için ayrıntılı habitatlar oluşturun, gelişmeleri için her türü araştırın ve yönetin ve hayvanlarınızın ailelerini genlerini gelecek nesillere aktarması için yetiştirin.

Planet Zoo ‘da Verdiğiniz her karara cevap veren inanılmaz bir yaşam dünyasını yönetin. Büyük resme odaklanın veya devam edin ve en küçük detayları kontrol edin. İkonik sergileri olan ziyaretçileri heyecanlandırın, yeni araştırmalarla hayvanat bahçenizi geliştirin ve hayvanlarınızın yeni nesillerini tekrar vahşi doğaya bırakın. Seçimleriniz, hayvan refahı ve korumasının ilk geldiği bir dünyada canlanıyor.

Planet Zoo ‘da Gezegen Hayvanat Bahçesi’nin güçlü parça parça inşaat araçları, hayvanat bahçenizi zahmetsizce benzersiz kılar. Verdiğiniz her yaratıcı karar, hayvanlarınızın yaşamını ve ziyaretçilerinizin deneyimini etkiler. Gölleri ve nehirleri kazarken, tepeleri ve dağları kaldırırken, yolları ve mağaraları oyurken ve benzersiz temalar ve yüzlerce yapı bileşeni seçeneğiyle çarpıcı hayvanat bahçeleri inşa ederken hayal gücünüzü vahşi hale getirin.

Planet Zoo Steam Fiyatı ise aşağıdaki gibidir.

Planet Zoo Standart Edition 180,37 TL
Planet Zoo Deluxe Edition 221,60 TL

Planet Zoo Bağlı bir topluluğa katılın ve dünyanın en yaratıcı yaşam alanlarını, manzarasını ve hatta tüm hayvanat bahçelerini Steam Atölyesi’nde paylaşın. Kendi tasarımlarınızın dünyadaki hayvanat bahçelerinde göründüğünü görün veya Planet Zoo topluluğundan her gün yeni bir içerik keşfedin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz