PlanetSide 2 System Requirements

” PlanetSide 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. PlanetSide 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel PlanetSide 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! PlanetSide 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. PlanetSide 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

PlanetSide 2 Nedir?

PlanetSide 2, Kasım 2012’de piyasaya sürülen Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz, çok oyunculu, çevrimiçi, çok oyunculu bir çevrimiçi first person shooter. Bu, 2003 yılında piyasaya sürülen PlanetSide’ın bir devamı.

İlk Çıkış tarihi: 20 Kasım 2012
Besteciler: Jeff Broadbent; Don Ferrone
Motor: Forgelight Engine
Mod: Çok oyunculu oyun
Geliştiriciler: Daybreak Game Company, Sony Interactive Entertainment
Platformlar: PlayStation 4, Microsoft Windows

PlanetSide 2, binlerce oyuncunun devasa kıtalar arasında olduğu gibi savaştığı gezegen savaşıdır. Devasa birinci şahıs nişancı atıcılarında düşmanlarınızı büyük çapta yok etmek için piyade, kara ve hava taşıtlarını ve takım çalışmasını kullanın.İmparatorlar ve askerleri, daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte, nefes kesici, ayrıntılarıyla dolu bir gezegensel savaşta savaşırlar. PlanetSide 2 savaşları devam eder ve savaş asla bitmez, bireysel beceri, takım cesareti ve imparatorluk çapında eşgüdümün sürekli zorluklarını sunar. Silahlarınızı alın ve yoğun piyade, araç ve hava savaşlarına bırakın. PlanetSide 2 sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): 64-bit Windows 7 or later
 • İşlemci (CPU): Core i5-760 or better / AMD Phenom II X4 or better [Quad-core CPU]
 • Bellek (RAM): 6 GB RAM
 • Depolama (HDD): 20 GB free
 • Ekran Kartı (GPU): nVidia GeForce GTX 260 or better / Radeon HD 4850 or better
 • DirectX®: 11.0

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): 64-bit Windows 10
 • İşlemci (CPU): Intel i7 processor or higher / AMD Phenom II X6 or higher
 • Bellek (RAM): 8 GB RAM
 • Depolama (HDD): 20 GB free
 • Ekran Kartı (GPU): nVidia GeForce 560 or higher / AMD HD 6870 or higher
 • DirectX®: 11.0

PlanetSide 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. PlanetSide 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimleri karşılaması gerekmektedir. Aksi halde PlanetSide 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. PlanetSide 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. PlanetSide 2 boyutu ?, PlanetSide 2 kaç GB ? PlanetSide 2 ne kadar yer kaplıyor ? PlanetSide 2 sistem tavsiyesi, PlanetSide 2 oynatır mı ?, Bilgisayarım PlanetSide 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.