PlanetSide 2 System Requirements

” PlanetSide 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. PlanetSide 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel PlanetSide 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! PlanetSide 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. PlanetSide 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

PlanetSide 2 Nedir?

PlanetSide 2, Kasım 2012’de piyasaya sürülen Sony Online Entertainment tarafından geliştirilen ve yayınlanan ücretsiz, çok oyunculu, çevrimiçi, çok oyunculu bir çevrimiçi first person shooter. Bu, 2003 yılında piyasaya sürülen PlanetSide’ın bir devamı.

Çıkış tarihi: 20 Kasım 2012
Motor: Forgelight Engine
Mod: Çok oyunculu oyun
Tür: Devasa çok oyunculu çevrimiçi birinci şahıs nişancı oyunu
Geliştiriciler: Daybreak Game Company, Sony Interactive Entertainment
Platformlar: PlayStation 4, Microsoft Windows

PlanetSide 2, binlerce oyuncunun muazzam kıtalarda tek olarak savaştığı çok yönlü bir gezegen savaşıdır. Devrim niteliğindeki bu birinci şahıs nişancı oyununda düşmanlarınızı yok etmek için piyade, kara ve hava araçlarını ve ekip çalışmasını kullanın.İmparatorluklar ve askerleri, daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte olağanüstü bir gezegen savaşında çarpıcı, nefes kesen ayrıntılarla savaşırlar. PlanetSide 2 savaşları devam eder ve savaş asla bitmez, sürekli bireysel beceri, takım cesareti ve imparatorluk çapında koordinasyon zorlukları sunar. Silahları alın ve yoğun piyade, araç ve hava savaşına bırakın. PlanetSide 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-760 / AMD Phenom II X4
 • Bellek: 6 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GeForce GTX 260 / AMD Radeon HD 4850
 • Depolama: 20 GB boş alan
 • DirectX: Sürüm 11.0

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7-7700 / AMD Phenom II X6
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: NVidia GeForce 560 / AMD Radeon HD 6870
 • Depolama: 20 GB boş alan
 • DirectX: Sürüm 11.0

PlanetSide 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. PlanetSide 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde PlanetSide 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. PlanetSide 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. PlanetSide 2 dosya boyutu ?, PlanetSide 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, PlanetSide 2 ne kadar yer kaplar ? PlanetSide 2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım PlanetSide 2 oynatır mı ?, PlanetSide 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz