RAGE 2 System Requirements

” RAGE 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. RAGE 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel RAGE 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! RAGE 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. RAGE 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

RAGE 2 Nedir?

Rage 2, Avalanche Studios tarafından id Software ile birlikte geliştirilen ve Bethesda Softworks tarafından yayınlanan birinci şahıs bir shooter video oyunudur. Oyun 2011 oyun Rage’in devamıdır. Oyun, 14 Mayıs 2019’da Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 14 Mayıs 2019
Direktör: Magnus Nedfors
Besteciler: Johan Nilsson; Andreas Kinger; Eirik Røland;
Yazarlar: Odd Ahlgren; Loke Wallmo
Mod: Tek oyunculu oyun
Geliştiriciler: id Software, Avalanche Studios
Platform: Microsoft Windows, PlayStation 4, Xbox One

RAGE 2 her yere gidebileceğiniz, her şeyi vurabileceğiniz ve her şeyi patlatabileceğiniz bir karnaval.Bir asteroit dünya nüfusunun% 80’ini yok etti ve insanlığın sayıları azaldı. Acımasız ve kana susamış çeteler açık yolları dolaşıyor ve zalim Otorite demir yumrukla hükmetmeye çalışıyor. Çorak arazinin son koruyucusu ve güçlerini tehdit eden Walker olarak, evinizden soyuldunuz ve ölüme terk edildiniz. Şimdi adalet ve özgürlük için öfke duymanız gerekecek. Gülünç araç savaşı, süper güçlü birinci şahıs kargaşası ve yeni ortaya çıkan delilikle dolu açık bir dünya ile, otoritenin baskıcı kuralını bir kez ve sonra ezmek için gerekli araçları ve teknolojiyi bulmak için sadist çetelerle savaşan affedilmeyen bir çorak toprakları yırtacaksınız. herşey. RAGE 2 minimum ve önerilen sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit),
  • İşlemci: Intel Core i5-3570 or AMD Ryzen 3 1300X,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 780 3GB or AMD R9 280 3GB,
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Win7, 8.1, or 10 (64-Bit),
  • İşlemci: Intel Core i7-4770 or AMD Ryzen 5 1600X,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1070 8GB or AMD Vega 56 8GB,
  • Depolama: 50 GB kullanılabilir alan,

RAGE 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. RAGE 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde RAGE 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. RAGE 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. RAGE 2 boyutu ?, RAGE 2 kaç GB ? RAGE 2 ne kadar yer kaplar ? RAGE 2 sistem tavsiyesi, RAGE 2 oynatır mı ?, RAGE 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.