Rebel Galaxy Outlaw System Requirements

” Rebel Galaxy Outlaw “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Rebel Galaxy Outlaw kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Rebel Galaxy Outlaw sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Rebel Galaxy Outlaw oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Rebel Galaxy Outlaw oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Rebel Galaxy Outlaw Nedir?

Rebel Galaxy Outlaw, Asi Galaxy bir uzay Batı tarzı uzay ticaret ve iki kişilik stüdyo Double Hasar Oyunları tarafından geliştirilen ve yayınlanan simülasyon tek oyunculu video oyunu mücadele. 20 Ekim 2015’te Steam ve GOG.com’da Microsoft Windows ve OS X’de yayımlandı. Xbox One ve PlayStation 4 sürümleri Ocak 2016’da piyasaya sürüldü.

Çıkış tarihi: 20 Ekim 2015
Mod: Tek oyunculu oyun
Motor: OGRE
Geliştirici: Double Damage Games
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Mac OS, macOS
Türler: Uzay Uçuşu Simülasyonu, Aksiyon-macera oyunu

Rebel Galaxy Outlaw, Parasız, şanssız ve sınırları zorlayan Juno Markev’in yakalaması gereken bir katil, ödemesi gereken borçlar ve peşine düşmüş bir sürü bela var. Rebel Galaxy Outlaw; kirli kanun kaçakları, kamyoncular, polisler ve hırsızlarla dolu mavi yakalı suçluların dünyasında geçiyor.Çeşit çeşit uzay araçlarına bin, pislik içindeki uzaybarlarda bilardo oyna, 24 saat müzikle kurtlarını dök ve tehlikeli köpek dövüşlerine tanık ol. Dodge Sector’da geçinmek zor, hakkını aramak daha da zordur. Rebel Galaxy Outlaw Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows Vista / 7 / 8
 • İşlemci (CPU): Intel® Core™ 2 Duo 2,4 GHz / AMD Athlon™ X2 2,8 GHz 
 • Bellek (RAM): 2 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Shader Model 4.0, 1 GB VRam
 • Depolama (HDD): 20 GB boş alan.
 • DirectX: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi (OS): Windows 10
 • İşlemci (CPU): Intel® Core™ 2 Duo 2,4 GHz / AMD Athlon™ X2 2,8 GHz 
 • Bellek (RAM): 4 GB RAM
 • Ekran Kartı (GPU): Shader Model 4.0, 2 GB VRam
 • Depolama (HDD): 20 GB boş alan.
 • DirectX: DirectX 11 veya üzeri

Rebel Galaxy Outlaw oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rebel Galaxy Outlaw Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Rebel Galaxy Outlaw oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Rebel Galaxy Outlaw oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Rebel Galaxy Outlaw dosya boyutu ?, Rebel Galaxy Outlaw kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rebel Galaxy Outlaw ne kadar yer kaplar ? Rebel Galaxy Outlaw sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Rebel Galaxy Outlaw oynatır mı ?, Rebel Galaxy Outlaw kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz