Rebel Inc: Escalation System Requirements

” Rebel Inc: Escalation “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Rebel Inc: Escalation kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Rebel Inc: Escalation sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Rebel Inc: Escalation oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Rebel Inc: Escalation oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Rebel Inc: Escalation Nedir?

Rebel Inc: Escalation. Plague Inc.’in yaratıcısından gelen eşsiz ve derinden çekici bir siyasi / askeri stratejik simülasyon oyunudur. Savaş yüzünden harap olmuş bir ülkede istikrarı sağlamak için amansız bir isyanla mücadele ederken ordu ve kamu önceliklerini dengede tutmalısınız.

Tür: Basit Eğlence, Bağımsız Yapımcı, Simülasyon, Strateji
Geliştirici: Ndemic Creations
Yayıncı: Ndemic Creations
Seri: Ndemic Creations Official
Çıkış Tarihi: 15 Eki 2019

Rebel Inc: Escalation Dünya genelinde 130 milyondan fazla oyuncuya ulaşan Plague Inc.’nin ardından, Rebel Inc: Escalation, direnişin karmaşıklığından ve sonuçlarından ilham alan ilgi çekici ve stratejik bir meydan okuma sunuyor. Rebel Inc: Escalation, uluslararası kalkınma uzmanlarından beğeni topladı ve hatta bir uluslararası barış konferansında da yer aldı! Rebel Inc: Escalation, beğeni toplayan orijinal oyun deneyimi, yepyeni özellikler, geliştirilmiş müzikler ve PC için geliştirilmiş 3B grafikleri bir araya getiriyor; askerî operasyonlar; çok oyunculu mod ve Steam atölyesi desteği de dâhil olmak üzere daha bir çok içerik eklenecek. Rebel Inc: Escalation Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • İşlemci: 2.0GHz i5 Dual Core or equivalent
 • Bellek: 2 GB RAM
 • Ekran Kartı: Intel HD graphics 530
 • Depolama: 1 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • İşlemci: 3.0GHz i5 Quad Core or equivalent
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 660 / R9 270x
 • Depolama: 2 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: Unsupported video chipsets: Intel HD Graphics 3000, Intel GMA X3100, Intel GMA 950

Rebel Inc: Escalation oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rebel Inc: Escalation Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Rebel Inc: Escalation oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Rebel Inc: Escalation oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Rebel Inc: Escalation dosya boyutu ?, Rebel Inc: Escalation kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rebel Inc: Escalation ne kadar yer kaplar ? Rebel Inc: Escalation sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Rebel Inc: Escalation oynatır mı ?, Rebel Inc: Escalation kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.