Red Dead Redemption 2 System Requirements

” Red Dead Redemption 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Red Dead Redemption 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Red Dead Redemption 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Red Dead Redemption 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Red Dead Redemption 2 Nedir?

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından ise yayınlanan Western temalı aksiyon-macera türü video oyunudur. 2010 yılında çıkan Red Dead Redemption’ın bir kaç yıl gerisinde geçen oyun Red Dead serisinin üçünçü oyunudur. Oyun 2018 yılında 27 Ekim tarihinde yayımlanmıştır.

Çıkış tarihi: 26 Ekim 2018
İlk çıkış tarihi: 26 Ekim 2018
Motor: RAGE
Ödüller: The Game Award for Best Narrative
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows

Rockstar Games’in büyük beğeni toplayan ve konsol platformlarında en yüksek değerlendirmeleri alan açık dünya destanı Red Dead Redemption 2 şimdi yeni Hikaye Modu içerikleri, görsel geliştirmeler ve başka güzelliklerle PC’de. Red Dead Redemption 2 PC sürümünün daha da derin ve gerçekçi bir deneyim sunan yeni grafik ve teknik geliştirmeleri bu muazzam açık dünyanın her köşesine ve her ayrıntısına canlılık kazandırmak için PC platformunun sağladığı teknik olanakları sonuna kadar kullanıyor. Bu teknik geliştirmeler arasında, gündüz ve gece ışık/gölge ve derinliğini arttıracak şekilde iyileştirilen genel ve ortam aydınlatması, tüm mesafelerde gelişmiş yansıma ve daha yüksek çözünürlüklü gölgelendirme, bitki ve hayvanlara daha yoğun bir gerçekçilik kazandıran mozaik ağaç dokuları ve gelişmiş ot ve hayvan kürkü dokuları bulunuyor. Red Dead Redemption 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Sistem Windows 7/8/10 için 64 bitlik işletim sistemi,
  • İşlemci (CPU): Intel için Core i3 işlemci, AMD için E2 CPU işlemci,
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia için GeForce 1GB, AMD için Ati Radeon HD 5450 GPU,
  • Bellek (RAM): 6 GB RAM,
  • Depolama (HDD): En az 40 GB sabit disk alanı.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 8/8.1/10 64 bit,
  • İşlemci (CPU): İntel için Core i5 işlemci, AMD için FX 8320 CPU,
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD için ATI FirePro 2GB GPU,
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM,
  • Depolama (HDD): En az 50 GB sabit disk alanı.

Red Dead Redemption 2 ( RDR 2 )  oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Red Dead Redemption 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Red Dead Redemption 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Red Dead Redemption 2 dosya boyutu ?, Red Dead Redemption 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Red Dead Redemption 2 ne kadar yer kaplar ? Red Dead Redemption 2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Red Dead Redemption 2 oynatır mı ?, Red Dead Redemption 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz