Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) System Requirements

” Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel RDR 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! RDR 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Red Dead Redemption 2 ( RDR2 ) Nedir?

Red Dead Redemption 2, Rockstar Studios tarafından geliştirilen, Rockstar Games tarafından ise yayınlanan Western temalı aksiyon-macera türü video oyunudur. 2010 yılında çıkan Red Dead Redemption’ın bir kaç yıl gerisinde geçen oyun Red Dead serisinin üçünçü oyunudur. Oyun 2018 yılında 27 Ekim tarihinde yayımlanmıştır.

Çıkış tarihi: 5 Kasım 201
Ödüller: The Game Award for Best Narrative,
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Tasarımcılar: Christian Cantamessa, Imran Sarwar
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun

Red Dead Redemption 2 Amerika, 1899. Vahşi Batı dönemi artık sona eriyor, son kalan kanunsuz çeteler de kanun adamlarının nefesini enselerinde hissediyor. Teslim olmayan ve boyun eğmeyenler öldürülüyor. Blackwater soygununda işleri ters giden Artur Morgan ve Van der Linde çetesi kaçıyor. Federal ajanlar ve en iyi ödül avcılarının amansız takibi altında çete üyeleri hayatta kalabilmek için soygun, yağma ve dövüşmeye devam ederek Amerikanın kalbindeki çetin toprakları geçmek zorunda. Grand Theft Auto V ve Red Dead Redemption’ın yaratıcılarının elinden çıkma Red Dead Redemption 2’de modern çağın şafağındaki Amerika’dan destansı bir hayat hikayesi anlatılıyor

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Sistem Windows 7/8/10 için 64 bitlik işletim sistemi,
  • İşlemci (CPU): Intel için Core i3 işlemci, AMD için E2 CPU işlemci,
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia için GeForce 1GB, AMD için Ati Radeon HD 5450 GPU,
  • Bellek (RAM): 6 GB RAM,
  • Depolama (HDD): En az 40 GB sabit disck alanı.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi (OS): Windows 8/8.1/10 64 bit,
  • İşlemci (CPU): İntel için Core i5 işlemci, AMD için FX 8320 CPU,
  • Ekran Kartı (GPU): Nvidia GeForce GTX 750 Ti, AMD için ATI FirePro 2GB GPU,
  • Bellek (RAM): 8 GB RAM,
  • Depolama (HDD): En az 50 GB sabit disk alanı.

RDR 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Red Dead Redemption 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde RDR 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Red Dead Redemption 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Red Dead Redemption 2 dosya boyutu ?, Red Dead Redemption 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Red Dead Redemption 2 ne kadar yer kaplar ? RDR2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım RDR2 oynatır mı ?, Red Dead Redemption 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz