Remnant: From the Ashes System Requirements

” Remnant: From the Ashes “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Remnant: From the Ashes kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Remnant: From the Ashes sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Remnant: From the Ashes oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Remnant: From the Ashes oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Remnant: From the Ashes Nedir?

Remnant: From the Ashes, Gunfire Games tarafından geliştirilen ve Microsoft Windows, PlayStation 4 ve Xbox One için Perfect World Entertainment tarafından yayınlanan, aksiyon rol oynayan bir üçüncü şahıs nişancı video oyunudur. 20 Ağustos 2019’da serbest bırakıldı.

Çıkış tarihi: 20 Ağustos 2019
Geliştirici: Gunfire Games
Yayıncı: Perfect World
Motor: Unreal Engine
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Türler: Aksiyon-macera oyunu, Üçüncü şahıs nişancı

Remnant: From the Ashes, Dünya başka bir boyuttan eski bir kötülük tarafından kaosa fırlatıldı. Son insanlık kalıntılarından biri olarak, bir yaya olarak oymak, yeniden inşa etmek ve kaybedilen şeyleri tekrar ele geçirmek için ölümcül düşman ordularını yüzüstü bırakmak için tek başına ya da diğer iki hayatta kalanla birlikte yola çıkmalısınız. Remnant: From the Ashes sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit,
  • İşlemci: Intel Core i3-7350K (4.20 GHz) or better,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470,
  • DirectX: Sürüm 11,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10 64 bit,
  • İşlemci: Intel Core i5-4590 (3.70 GHz) or better,
  • Bellek: 8 GB RAM,
  • Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 970,
  • DirectX: Sürüm 11,

Remnant: From the Ashes oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Remnant: From the Ashes Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Remnant: From the Ashes oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Remnant: From the Ashes oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Remnant: From the Ashes dosya boyutu ?, Remnant: From the Ashes kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Remnant: From the Ashes ne kadar yer kaplar ? Remnant: From the Ashes sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Remnant: From the Ashes oynatır mı ?, Remnant: From the Ashes kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.