Runes of Magic System Requirements

” Runes of Magic “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Runes of Magic kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Runes of Magic sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Runes of Magic oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Runes of Magic oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Runes of Magic Nedir?

Runes of Magic ya da kısaca RoM, Runewaker Entertainment şirketi tarafından geliştirilen devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu. Oyun kısa zamanda büyük kitlelere ulaşmış, bunun bir sonucu olarak da resmi yayımcıların sunucuları dışında birçok oyuncu yapımı sunucu açılmıştır.

Çıkış tarihi: 19 Mart 2009
Mod: Devasa Çok Oyunculu Çevrimiçi Oyun
Geliştirici: Runewaker Entertainment
Platform: Microsoft Windows
Yayıncılar: Gameforge, Runewaker Entertainment, Gameforge 4D
Türler: Fantezi, Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu

Runes of Magic, Kahramanlık hikayeni büyü ve sürükleyici aksiyon dolu bir dünyada yaz: Halkını seç, evini kur ve bu ücretsiz MMO klasiğinde Taborea eşsiz dünyasını keşfet! 5.000’i aşkın görevle Taborea’nın tarihini keşfet: Kahramanınla karanlık güçlere karşı savaş ve sürükleyici işgal savaşlarında diğer oyuncuların hakkından gel. Ödül olarak sınırsız zenginlikler ve büyülü eşyalar seni bekliyor. Runes of Magic Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 / Vista / 7
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.0 GHz or comparable
  • Bellek: 512 MB RAM
  • Ekran Kartı: DirectX 9.0c compatible with 128 MB RAM and Pixel Shader 2.0 support (or higher)
  • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows XP SP2 / Vista / 7 / 8
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo 2.0 GHz or similar
  • Bellek: 2 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA 6800 / ATI X800 min. 256 MB RAM
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Runes of Magic oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Runes of Magic Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Runes of Magic oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Runes of Magic oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Runes of Magic dosya boyutu ?, Runes of Magic kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Runes of Magic ne kadar yer kaplar ? Runes of Magic sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Runes of Magic oynatır mı ?, Runes of Magic kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.