Rustler System Requirements

” Rustler (Grand Theft Horse) oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Rustler kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Rustler sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Rustler oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Rustler oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Rustler (Grand Theft Horse) Nedir?

Rustler ( Grand Theft Horse ) Pop-kültür referanslarıyla dolu, çılgın bir açık dünya aksiyon oyununda bir ortaçağ haydutu olun. Çılgın görevleri tamamla, kahramanları öldür, atları çal, gardiyanlarla savaş, köylüleri soy ve daha fazlasını yap! Hepsi eski okul oyun tarzında paketlenmiş!

Tür: Aksiyon, Bağımsız Yapımcı, Yarış, RYO
Geliştirici: Jutsu Games
Yayıncı: Jutsu Games, Games Operators, PlayWay S.A.
Seri: Games Operators

Rustler ( Grand Theft Horse ) ‘da, sen bir kahraman değilsin. Bu sefer, güçlü bir şövalye olarak doğmadın ve bir ejderha öldürdükten sonra kral olmayacaksın. Sen sadece bir ortaçağ haydutsun, bu arada zengin olmaya ve öldürülmeye çalışan basit bir suçlusun. Söylemesi kolay, yapmak zor – özellikle de feodal sosyal merdivenin en dibindeyken. Ama kim yasaya uyman gerektiğini söyledi? Atından bir şövalye atmak, kovalamacayı kaybetmek ve kale kasabası etrafında bir patron gibi dolaşmak. Rustler Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Pentium 4 2.00GHz
  • Bellek: 4 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 6100
  • Depolama: 5 GB boş alan.

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core 2 Duo E8400
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce 510
  • Depolama: 10 GB boş alan.

Rustler (Grand Theft Horse) oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Rustler Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Rustler oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Rustler oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Rustler dosya boyutu ?, Rustler kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Rustler ne kadar yer kaplar ? Rustler sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Rustler oynatır mı ?, Rustler kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz