Satisfactory System Requirements

” Satisfactory “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Satisfactory kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Satisfactory sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Satisfactory oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Satisfactory oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Satisfactory Nedir?

Satisfactory Tatmin edici, Coffee Stain Studios tarafından oluşturulan bir simülasyon oyunudur. Bu 3D bir first-person açık dünya keşif ve fabrika binası oyunu.

Çıkış tarihi: 19 Mart 2019
Geliştirici: Coffee Stain Studios
Motor: Unreal Engine
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platform: Microsoft Windows
Türler: Simülasyon Oyunu, Bağımsız Video Oyunu,
Strateji oyunu

Satisfactory keşif ve mücadele çizgisinde ile birinci şahıs açık dünya fabrika inşa etme oyunu. FICSIT Incorporated’a öncülük etmek, yabancı bir gezegeni haritalamak ve kullanmak, yabancı yaşam formlarına karşı savaşmak, çok katlı fabrikalar kurmak, konveyör bant cennetine girmek, araçları otomatik hale getirmek ve yeni teknolojileri araştırmak anlamına gelir.FICSIT inc. ile muhtemelen arkadaşlarınızın yardımıyla uzun dönemli sorunlar için kısa dönemli çözümler sağlayan Save the Day (Günü Kurtar) programında yer alacaksınız. Satisfactory sistem gereksinimleri ise aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7 veya üzeri (64-Bit)
  • İşlemci: i5-3570k 3.4 GHz 4 Çekirdek (64-Bit)
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 760 2GB
  • Depolama: 20 GB boş alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-Bit)
  • İşlemci: i7-7700k 4.2 GHz
  • Bellek: 16 GB RAM
  • Ekran Kartı: GTX 1070
  • Depolama: 20 GB boş alan

Satisfactory oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Satisfactory Game oynayabilmek için PC özellikleri yukarıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Satisfactory oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Satisfactory oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Satisfactory boyutu ?, Satisfactory kaç GB ? Satisfactory ne kadar yer kaplar ? Satisfactory sistem tavsiyesi, Satisfactory oynatır mı ?, Satisfactory kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz