SCP: Blackout System Requirements

” SCP: Blackout “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. SCP: Blackout kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel SCP: Blackout sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! SCP: Blackout oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. SCP: Blackout oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

SCP: Blackout Nedir?

SCP: Blackout, SCP Araştırma merkezi Site-50’de herşey kötüye giderken bir D-sınıfı personeli olarak oynayabileceğin yeni VR/Masa-üstü oyunu. Tesisi keşfederken bulabildiğin eşyaları kurtulmak için kullan, SCP yaratıklarını kavrayabilmek için seyir defterlerini incele.

Tür: Bağımsız Yapımcı, Erken Erişim
Geliştirici: Mahelyk
Yayıncı: None
Çıkış Tarihi: 9 Ağu 2019

SCP: Blackout Steam’a 2019 yazında gelen yeni bir Masa-üstü/VR oyunudur. Bu çok olasılıklı ve gerçek üstü bir korku oyunudur. Oyunda Site-50’ye yeni transfer edilmiş bir D-sınıfı personel olarak, tehlikeli SCP’ler ile dolu tesiste nereye gideceğinizi, ne tür kararlar vereceğinizi ve hikayenin bazı ipuçlarını toplayarak gerçekten neler olduğunu bulmaya çalışmalısınız. Hikaye modunda,telsizden Dr.Millar veya Dr.Slate’ın hedef ve direktiflerini dinleyebilirsiniz. Aldığınız her karar ve seçtiğiniz yollar tesisi ve oyun deneyimini etkiler ve birçok farklı olası sona ulaşabilirsiniz. Her oynayışınızda hikayeyi daha iyi kavrayıp daha büyük bir kısmını açığa kavuşturabilir ve belkide doğruluğu açık olan
bazı kararların gerçekten de doğru olmadığını anlayabilirsiniz.
Hızlı,daha ekstrem ve daha korkunç bir oyun deneyimi için Hayatta Kalma modunu deneyebilirsiniz. Bu modda bütün tesisi keşfedebilir ve Dr.Harman’ın direktifleriyle daha kısa bir hikayeyi oynayabilirsiniz. SCP: Blackout Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350)
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (AMD Radeon R9 290)
 • Depolama: 12 GB kullanılabilir alan
 • İlave Notlar: VR isteğe bağlı bir oyun stilidir, Masaüstü daha düşük ayarlara izin verir,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: 32/64-bit Windows 7 / 8.1 / 10,
 • İşlemci: Intel Core i5-4590 (AMD FX 8350) or better,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: GeForce GTX 970 (AMD Radeon R9 290) or better,
 • Depolama: 14 GB kullanılabilir alan,
 • İlave Notlar: VR is an optional play style, Desktop allows lower settings.

SCP: Blackout oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. SCP: Blackout Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde SCP: Blackout oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. SCP: Blackout oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. SCP: Blackout dosya boyutu ?, SCP: Blackout kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, SCP: Blackout ne kadar yer kaplar ? SCP: Blackout sistem tavsiyesi, Bilgisayarım SCP: Blackout oynatır mı ?, SCP: Blackout kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.