Secret World Legends System Requirements

” Secret World Legends “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Secret World Legends kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Secret World Legends sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Secret World Legends oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Secret World Legends oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Secret World Legends Nedir?

Secret World Legends, yada The Secret World oyuncuları, antik efsanelerin ve efsanelerin modern güne geçtiği doğaüstü doğaya karşı gölgeli bir savaşa sürükleyen, hikayeye dayalı, paylaşılan bir dünya aksiyon RPG’sidir.

Çıkış tarihi: 31 Temmuz 2017
Geliştirici: Funcom
Tasarımcı: Ragnar Tørnquist
Platform: Microsoft Windows
Türler: MMORPG, Oynaması ücretsiz oyunlar
Yayıncılar: Funcom, Electronic Arts

Secret World Legends, Hem silahlar hem de insanüstü yeteneklerle donanmış olarak, dünyayı dolaşan karanlık ve büyüleyici bir hikayeyi ortaya çıkarmak için güçlerinizi inşa edecek, derin gizemleri çözecek ve korkunç kötülükleri yok edeceksiniz. Gerçeği açıklayabilir misiniz? Doğaüstü ile Gizli Bir Savaşta Savaşın: Doğaüstü güçler günümüz dünyasını tehdit ettiği için iyi ile kötü arasındaki gizli savaşta nerede duracaksınız? İnsanlığın varlığını tehdit eden uğursuz kötülükleri yok etmek için çok çeşitli silahlar ve insanüstü yetenekler kullanın.Secret World Legends Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core 2 DUO yada AMD işlemci 2.6 Ghz
 • Bellek: 4 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia 8800 series / Radeon HD3850 – 1 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9.0c

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows XP / Vista / 7 / 8 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5-650 yada AMD FX 4100 3.0+ Ghz
 • Bellek: 8 GB RAM
 • Ekran Kartı: nVidia GTX 560 Ti / AMD Radeon R7 240 – 2 GB VRAM
 • Depolama: 10 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 9.0c

Secret World Legends oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Secret World Legends Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Secret World Legends oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Secret World Legends oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Secret World Legends dosya boyutu ?, Secret World Legends kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Secret World Legends ne kadar yer kaplar ? Secret World Legends sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Secret World Legends oynatır mı ?, Secret World Legends kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.