Shadow of the Tomb Raider System Requirements

” Shadow of the Tomb Raider “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Shadow of the Tomb Raider kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Shadow of the Tomb Raider sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Shadow of the Tomb Raider oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Shadow of the Tomb Raider oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Shadow of the Tomb Raider Nedir?

Shadow of the Tomb Raider, Tomb Raider’in Gölgesi, Eidos Montréal tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından yayınlanan aksiyon-macera video oyunudur. Tomb Raider’in 2015 oyunu Rise’nin yükselişinden anlatıya devam ediyor ve Tomb Raider serisindeki on ikinci ana hat girişi.

Çıkış tarihi: 12 Eylül 2018
Mod: Tek oyunculu oyun
Besteciler: Brian D’Oliveira
Tür: Aksiyon-macera oyunu
Geliştiriciler: Crystal Dynamics, Eidos-Montréal, Nixxes Software BV
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows, Linux, Mac OS

Lara Croft, dünyayı bir Maya kıyametinden kurtarmak için yarışırken, olduğu için Tomb Raider olmalıydı. Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition deneyiminde olmak istediği Tomb Raider’a girerken Lara’nın kökeninin son bölümünü deneyimleyin. Temel oyunu, yedi DLC meydan mezarını ve tüm indirilebilir silahları, kıyafetleri ve becerileri birleştiren Shadow of the Tomb Raider Definitive Edition, Lara’nın tanımlayıcı anını deneyimlemenin en mükemmel yoludur. Shadow of the Tomb Raider Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7 64 bit,
 • İşlemci: i3-3220 INTEL or AMD Equivalent,
 • Bellek: 8 GB RAM,
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 660/GTX 1050 or AMD Radeon HD 7770,
 • DirectX: Sürüm 11,
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan,

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit,
 • İşlemci: Intel Core i7 4770K, 3.40 Ghz or AMD Ryzen 5 1600, 3.20 Ghz,
 • Bellek: 16 GB RAM,
 • Ekran Kartı: Nvidia GTX 1060 6GB or AMD Radeon RX 480, 8GB,
 • DirectX: Sürüm 12,
 • Depolama: 40 GB kullanılabilir alan,

Shadow of the Tomb Raider oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Shadow of the Tomb Raider Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Shadow of the Tomb Raider oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Shadow of the Tomb Raider oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Shadow of the Tomb Raider dosya boyutu ?, Shadow of the Tomb Raider kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Shadow of the Tomb Raider ne kadar yer kaplar ? Shadow of the Tomb Raider sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Shadow of the Tomb Raider oynatır mı ?, Shadow of the Tomb Raider kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.