Silver Chains System Requirements

” Silver Chains “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Silver Chains kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Silver Chains sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Silver Chains oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Silver Chains oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 7
  • İşlemci: Intel Core i5-3470 (3.2 GHz) / AMD A8-7600 (3.1 GHz)
  • Bellek: 5 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 750 Ti / AMD Radeon R7 265
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Önerilen Sistem Gereksinimleri

  • İşletim Sistemi: Windows 10
  • İşlemci: Intel Core i5-6500 (3.2 GHz) / AMD Ryzen 5 1600
  • Bellek: 8 GB RAM
  • Ekran Kartı: GeForce GTX 1070 / AMD Radeon RX 590
  • Depolama: 15 GB kullanılabilir alan

Silver Chains Nedir?

Silver Chains; hikaye ve keşfe güçlü bir vurgu yapan birinci şahıs bir korku oyunudur. Burada olan korkunç olaylarla ilgili gerçeği çözmek için eski terk edilmiş bir malikanedeki ipuçlarını aramak. Gizemli bir kazadan sonra, Peter kırsal İngiltere’de bulunan terk edilmiş bir malikanenin içinde uyanıyor.

Çıkış tarihi: 6 Ağustos 2019
Geliştirici: Cracked Heads
Platformlar: PlayStation 4, Nintendo Switch,
Xbox One, Microsoft Windows
Yayıncılar: Cracked Heads, Headup Games

Fırtınalı bir gecede arabasını ağaca çarpan Peter, İngiltere’nin bir köşesinde terk edilmiş eski bir malikânede uyanır. Oraya nasıl ve neden gittiğini anlayamaz ancak bir süre sonra evin aslında göründüğü kadar terk edilmemiş olduğunu fark eder.Evden çıkış yolu bulmaya çalışan Peter, bu mekânda gerçekleşmiş kara olayları açığa çıkarmak zorundadır. Çıkış yolunu bulmaya çalışırken Peter, daha önce burada bulunduğuna işaret eden ipuçları bulur. Ancak yapbozun parçalarını tam birleştirmeye başlamışken, kötücül bir şey onun izine takılır…

Silver Chains oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Silver Chains Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Silver Chains oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Silver Chains oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Silver Chains dosya boyutu ?, Silver Chains kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Silver Chains ne kadar yer kaplar ? Silver Chains sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Silver Chains oynatır mı ?, Silver Chains kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz