Star Wars: Battlefront 2 System Requirements

” Star Wars: Battlefront 2 “ oynamak için gerekli olan güncel ” sistem gereksinimleri “ nedir?. Star Wars: Battlefront 2 kaç GB? Ne kadar yer kaplar? yada bilgisayarım bu oyunu kaldırır mı? PC oynatır mı? sorun yaşarmıyım? diye merak ediyorsan güncel Star Wars: Battlefront 2 sistem gereksinimleri‘ni kendi sistemin ile karşılaştır! Star Wars: Battlefront 2 oyununu sorunsuz oynamak için sisteminizin aşağıdaki minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Star Wars: Battlefront 2 oynamak için sistem tavsiyesi istiyorsan önerilen sistem gereksinimleri sana fazlasıyla yetecektir.

Star Wars: Battlefront 2 Nedir?

Star Wars Battlefront II EA DICE tarafından Criterion Games ve Motive Studios’un katkılarıyla da geliştirilen ve Electronic Arts tarafından yayımcılığı yapılacak olan FPS türünde bir video oyunu. Star Wars: Battlefront serisinin dördüncü oyunudur. 2015 yılında çıkan Star Wars: Battlefront’un devam oyunudur.

Çıkış tarihi: 17 Kasım 2017
Besteciler: Gordy Haab
Seri: Star Wars: Battlefront
Modlar: Tek oyunculu oyun, Çok oyunculu oyun
Platformlar: PlayStation 4, Xbox One, Microsoft Windows
Geliştiriciler: EA Digital Illusions CE, Criterion Games, Motive Studios

Star Wars Battlefront II, Tüm zamanların en çok satan Star Wars ™ video oyunu serisinden sonsuz bir Star Wars ™ yolculuğuna çıkın. Her üç çağda (prequel, klasik ve yeni üçlemede) zengin çok oyunculu savaş alanlarını deneyimleyin ya da yeni bir kahraman olarak yükselin ve otuz yıl boyunca duygusal olarak sürükleyici tek oyunculu bir hikaye keşfedin.Kahramanlarınızı, yıldız savaşçılarınızı veya askerlerinizi özelleştirin ve geliştirin; her biri savaşta istismar edebilmek için benzersiz yeteneklere sahiptir. Tauntaun’lara binin veya tankların ve hızlandırıcıların kontrolünü elinize alın. Kırk yıllık zamansız Star Wars ™ filmlerinden esinlenen bir oyun deneyiminde rol oynadıkça, Kylo Ren, Darth Maul veya Han Solo gibi ikonik karakterlere karşı değerinizi kanıtlamak için Gücü kullanın. Star Wars: Battlefront 2 Minimum ve Önerilen Sistem Gereksinimleri aşağıdaki gibidir.

Minimum Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 7, 8, 8.1 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i5 6600K / AMD FX 6350
 • Bellek: 8 GM RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 660 / AMD Radeon™ HD 7850
 • Depolama: 60 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 • İşletim Sistemi: Windows 10 (64-bit)
 • İşlemci: Intel Core i7 6700 / AMD FX 8350
 • Bellek: 16 GM RAM
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce® GTX 1060 / AMD Radeon™ RX 480
 • Depolama: 60 GB boş alan.
 • İlave Notlar: DirectX 11

Star Wars: Battlefront 2 oyunu güncel PC sistem gereksinimleri. Star Wars: Battlefront 2 Game oynayabilmek için PC özellikleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir. Aksi halde Star Wars: Battlefront 2 oynarken bilgisayarınızda donmalar veya takılmalar yaşabilirsiniz. Star Wars: Battlefront 2 oyununa ait güncel en düşük sistem gereksinimleri, minimum sistem gereksinimleri, önerilen sistem gereksinimleri ve tavsiye sistem gereksinimleri bilgi sayfası. Star Wars: Battlefront 2 dosya boyutu ?, Star Wars: Battlefront 2 kaç GB ?, Kaç GB RAM ister?, Star Wars: Battlefront 2 ne kadar yer kaplar ? Star Wars: Battlefront 2 sistem tavsiyesi, Bilgisayarım Star Wars: Battlefront 2 oynatır mı ?, Star Wars: Battlefront 2 kaldırır mı ? gibi soruların cevaplarını bu yazımızda bulabilirsiniz.