Steam Halloween, Autumn ve Winter indirim Tarihleri Belli Oldu!

0
113

Dünyanın en popüler çevrim içi oyun servislerinden biri olan Steam, bildiğiniz gibi belirli tarihlerde özel indirimler yapıyor. Cadılar Bayramı, Sonbahar ve Kış indirimlerinin tarihleri sızdırıldı!

PC oyuncularının merakla beklediği Steam’in indirimleri için geri sayım başladı.

Steam Cadılar Bayramı indirimleri ne zaman?
Steam Cadılar Bayramı indirim tarihi, yaklaşmakta olan Cadılar Bayramı yani Halloween için 28 Ekim 2019 tarihini işaret eden Steam, sonrasında ise sonbahar ve kış indirimleri için de tarih verdi.

Steam Sonbahar indirimleri ne zaman?
Steam Sonbahar indirimleri yani Steam’in Autumn indirimleri 26 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 3 Aralık 2019 tarihine kadar devam edecek.

Steam Kış indirimleri ne zaman?
Steam Kış indirimi tarihi yani Steam Winter indirimleri ise 19 Kasım 2019 tarihinde başlayacak ve 2 Ocak 2020 tarihinde son bulacak.

Steam’in kasıp kavuracak indirimlerinde hangi oyunların fiyatlarının düşeceği henüz bilinmiyor. Ancak geçtiğimiz yıllardaki kampanyalara bakacak olursak, bu indirim furyasında yeni oyunların fiyatlarının düşmesinin çok yüksek ihtimal olduğunu söyleyebiliriz. Steam indirimleri ve Steam indirim tarihleri ne zaman diye merak ediyorsanız, cadılar bayramı indirimleri, Sonbahar indirimleri ve kış indirimleri tarihlerine aşağıdan göz atabilirsiniz.

İşte Steam indirim tarihleri!

Halloween (Cadılar Bayramı) indirimleri
28 Ekim 2019 – 1 Kasım 2019 arası

Autumn (Sonbahar) indirimleri
26 Kasım 2019 – 3 Aralık arası 2019

Winter (Kış) indirimleri
19 Kasım 2019 – 2 Ocak arası 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz