Bum Simülatör – Dilenci Simülatör

Bum Simülatör – Dilenci Simülasyon Oyunu
Sokaklarda yaşıyorsun. Uyum sağlamak ve hayatta kalmak için ne yapacaksın? Sorumlu olanların intikamını almak? Bir şehir efsanesi olmak? Sayısız olasılık sizi bekliyor! Ragged Games tarafından geliştirilen, PlayWay tarafından yayınlanan yeni simülasyon oyunu. Bu oyununun adı Bum Simulator ve bu oyun içerisinde bir dilenci oluyorsunuz. Steam çıkış tarihi 2019 yılı sonlarına doğru gerçekleştirecek olan bu oyunu dilerseniz Bum Simülatör Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Bum Simülatör Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Fat[EX] Courier Simülatör – Kurye Simülatör

Fat[EX] Courier Simülatör – Kargocu Simülasyon Oyunu
Live Motion Games‘in geliştirdiği FatEx Courier Simulator çıkış tarihi 2019 yılında PC için Ultimate Games S.A. Gaming Factory S.A. tarafından Steam’de yayımlanacak. Kurgusal şekilde hazırlanmış açık dünya haritada bir özel kurye elemanı olarak birçok engelle karşılaşıp görevinizi yerine getirmeye çalıştığımız bir oyun olacakmış. Fat[EX] Courier Simülatör Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Fat[EX] Courier Simülatör Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Contraband Police – Kaçakçılıkla Mücadele Simülatör

Contraband Police – Kaçakçılıkla Mücadele Simülasyonu
Contraband Police simülasyon oyununda güzel bir role üstleneceğiz. Yeni duyurulan Contraband Police isimli oyunda üçüncü dünya ülkesi sınırlarında kaçakçılarla mücadele eden bir polis görevini üstleniyoruz. Görevimiz sınırdan geçen kamyonları didik didik aramak . Tabi PlayWay oyunlarında gördüğümüz tanıdık bir şekilde. Crazy Rocks tarafından geliştirilen Contraband Police çıkış tarihi 2019 yılının sonlarına doğru PlayWay S.A. tarafından Steam’de yayınlanacak. Dilerseniz Contraband Police Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Contraband Police Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Junkyard Simulator – Hurdacılık Simülatör

Junkyard Simulator – Hurdacılık Simülasyon Oyunu
2019 yılı PlayWay açısından oldukça iyi geçecek daha doğrusu 2019’nin son çeyreğinden itibaren çıkacak oyunlarla birlikte zamanında söylediğimiz gibi kalite bir tık daha yükselecek. Bunlardan birisi de JunkYard Simulator adındaki hurdalıkta araç parçalayacağımız bir oyun oldu. Çekiçi alıp tüm metalleri parçalayacağız! Hurdalık sahibi birisiyiz sınırlarımız var o sınırlar içerisinde alanımızı genişletebiliyoruz. Bir çekiçle işe başlıyoruz başka hiçbir şeyimiz yok. Ama hikayenin sonu bölgenin en büyük hurdalığına sahip olduğumuzu gösteriyormuş. JunkYard Simülatör çıkış tarihi 2019 yılının 4. çeyreği olması planlanıyor. Dilerseniz JunkYard Simülatör Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
JunkYard Simülatör Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Mr. Prepper

Mr. Prepper
Bir şeylerin yanlış olduğunu seziyorsunuz, nükleer bir savaş riski ortaya çıkmak üzere. Gelecek için hazırlıklı olmalısınız. Özgürlük sözü veren ancak içten içe paranoyaklaşan hükümetinizle başa çıkabilmek de bu hayatta kalma oyununda bir başka sıkıntı. Rejected Games Sp. z o.o. tarafından geliştirilen Mr. Prepper çıkış tarihi 2019 yılının 4. çeyreği olması planlanmaktadır. PlayWay S.A. tarafından steam’de yayınlanacak olan oyunu Mr. Prepper Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Mr. Prepper Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Prison Simulator – Cezaevi Simülatör

Prison Simülatör – Cezaevi Simülasyon oyunu
Bir hapishaneyi konu alacak olan Prison Simulator ile gardiyanların birinin görevini üstlenecek ve cezaevinde disiplini sağlamaya çalışacağız. Tek oyunculu olarak oynanabilecek olan yapım, sadece İngilizce ve Türkçe dil desteğine sahip olacak. Oyun içerisinde cezaevi gardiyanlarının gözünden olaylara tanıklık edecek, disiplini sağlayabilmek için verilen görevleri başarmaya çalışacağız. Suçlular yataklarında ve üstlerinde zarar verici silahlar ve nesneler saklayabilecekler. Oyun içerisinde suçlular bazen isyan çıkaracak ve hapishaneden kaçmaya çalışacaklar. Oyuncular bu durumlara karşı önlemler alacak ve mahkumların kaçmasına izin vermeyecekler. Prison Simulator Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz. Prison Simülatör çıkış tarihi 2019’dur.
Prison Simülatör Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Stadium Renovator – Stadyum İnşa Simülatör

Stadium Renovator – Stadyum Yenileme Simülasyon Oyunu
Terk edilmiş stadyumları yenilemek için satın al. Lig yarışmaları ve diğer etkinlikler için hazırlayın. İlk görevin stadyumun önceki ihtişamını geri getirmek olsun. Nesalis Games tarafından geliştirilen, PlayWay S.A. tarafından steam’de yayınlanacak olan Stadium Renovator çıkış tarihi içe 2020 yılını bulucaktır. Stadium Renovator Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Stadium Renovator Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Tank Mechanic Simulator – Tank Mekanik Simülatör

Tank Mechanic Simulator – Tank Mekanik Simülasyon Oyunu
Tank Mechanic Simülatör, II. Dünya Savaşı tankları, ekipleri ve askeri tarihe katkıları hakkında bir oyundur. Bir tank müzesi sahibi olarak, göreviniz tahrip olmuş veya terk edilmiş tankları kurtarmak ve onları yenilemektir.Unutulmuş tankları bulmak için offroad aracınızı kullanın. Nihai alan bulunduğunda, metal dedektörü gibi özel ekipmanı kullanarak tankın tam konumunu belirleyin. Kazı alanını ayarlayın ve hazineyi çıkarın! Tank Mechanic Simulator çıkış tarihi 2019’dur. Tank Mechanic Simülatör Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Tank Mechanic Simülatör Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Train Station Renovation – Tren İstasyonu Simülatör

Train Station Renovation – Tren İstasyonu Yenileme Simülasyonu
Train Station Renovation Eski, yıkık bir tren istasyonuna hoş geldiniz. Size çok eğlenecek bir yer! Tren İstasyonu Yenilemesinde, tren istasyonlarını restore etme konusunda uzmanlaşmış bir yenileme şirketi olarak oynuyorsunuz. Oyunda terkedilmiş ve yok edilmiş tren istasyonlarına yerleştirilmiş, küçük kırsal alanlarla başlayacaksınız ve sonunda yayılmaya meydan okuyacaksınız. Live Motion Games tarafından geliştirilen Train Station Renovation çıkış tarihi 2019 yılının 4. çeyreğidir. Train Station Renovation Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Train Station Renovation Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

Castle Flipper – Kale Simülatör

Castle Flipper – Kale İnşa Simülasyon Oyunu
Castle Flipper, ortaçağ da kraliyet ustası olmak için eşsiz bir fırsat. Kaleyi kendi takdirinize göre yeniden düzenleyebilirsiniz. Eski odalara yepyeni bir hayat verin ve kral için harika bir ziyafet hazırlayın! Kalenin çevresini tasarlayın. Avlularda ağaçları seçin ve dikin. Bayrak ve flamalarinizin şekillerini ve desenlerini seçin. Fethedilen kalenin yeniden inşası için çok çalışma yapmanız gerekecek. Bir grup işçiye önderlik edin ve hasarlı duvarları, köprüleri veya kuleleri onarın. Castle Flipper Steam sayfası üzerinden istek listenize ekleyebilirsiniz.
Castle Flipper Sistem Gereksinimleri için tıklayınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz